• Emlak Haberleri
  • Piyalepaşa İstanbul Premium'da Konutların Yarıdan Fazlası Lansmanda Satıldı

Piyalepaşa İstanbul Premium'da Konutların Yarıdan Fazlası Lansmanda Satıldı

Türkiye’de özel sektör tarafından yapılan en büyük gayrimenkul projesi olan Piyalepaşa İstanbul Projesi’nin ikinci etabı olan Piyalepaşa İstanbul Premium’un temeli 2 Ağustos Salı günü atıldı.

04 August 2023
Piyalepaşa İstanbul Premium'da Konutların Yarıdan Fazlası Lansmanda Satıldı Polat güvencesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul Premium’un lansmanından bugüne kadar geçen sürede konutların yarısından fazlası satıldı.

Polat güvencesi ile şehrin dinamiklerine modern bir yorum katan Piyalepaşa İstanbul Projesi’nin ikinci etabı olan Piyalepaşa İstanbul Premium’un temeli 2 Ağustos Salı günü atıldı. Piyalepaşa İstanbul Premium, konforlu rezidans daireleri, geniş balkonları, terasları, yeme-içme alanları, sanat galerileri ve seçkin mağazalarıyla Beyoğlu’nda premium bir yaşam deneyimi vadediyor.

Henüz daha lansmanı yapılmadan olağanüstü yoğun ilgi gören projede bulunan konutların yarısı şimdiden satıldı. Temel atımında konuşan Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, projenin gördüğü talepten gurur duyduklarını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin özel sektör eli ile yapılan en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul, bu 1000 yıllık şehrin en önemli yaşam merkezlerinden biri olan Beyoğlu’nu, dokusuna uygun olarak günümüz teknolojisi ile modernize ediyor. Polat Holding olarak, böylesine önemli bir dönüşüm projesini sahiplenmekten gurur duyuyoruz. Beyoğlu’na premium yaşam deneyimini yeniden getirecek Piyalepaşa İstanbul Premium’un Polat güvencesi, kalitesi ve finansal getirisi ile yatırımcısı için prim potansiyeli çok yüksek. Projemiz içinde yer alan sosyal yaşam alanları, sanat ve eğlence merkezi, yeme-içme alanlarının yaratacağı istihdam ve ziyaretçi popülasyonunun, bölge ekonomisine büyük katkı sağlamasını umuyoruz.”İstanbul’un Premium Yaşam Alanı Piyalepaşa İstanbul Premium

Piyalepaşa İstanbul Premium; merkezi ve popüler lokasyonu ile Beyoğlu’nda, konut, ofis, mağazalar ve COURTYARD By Marriott markası altında 201 , Residence INN By Marriott markası altında 128 odalı oteli ile şehrin yeni yıldızı. Şık tasarımı ve modern dizaynı ile şehrin yeni gözdesi olan proje; konforlu rezidans daireleri, geniş balkonları, doğaya açılan terasları ile yaşam deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Yüksek tavanları ve büyük pencereleri ile gün ışığı ve aydınlıktan maksimum faydalanan dairelerin büyüklükleri 73 m2 -129 m2 arasında değişip, 1+1, 2+1 ve istenirse 3+1’e dönüştürülebilecek şekilde tasarlanıyor.
Şehrin kalbinde hayat dolu modern bir yaşam vaad eden Piyalepaşa İstanbul Premium; kültürel ve tarihi dokularıyla ünlü Taksim, Beyoğlu, Galata, Şişhane ve Beşiktaş gibi destinasyonlara çok yakın mesafede konumlanıyor.

Leed Sertifikalı Yeşil Bir Proje

ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED sertifikasına mahalle bazında sahip olan dünyadaki ve Türkiye’deki ilk projelerden biri olan Piyalepaşa İstanbul, yeşil mimarinin tüm avantajlarını sunuyor.Proje, yapım aşamasında çevre tahribatına yol açmadığı gibi, yaşam alanı olarak da en yüksek verimliliği sağlıyor. Başta enerji ve su tasarrufu olmak üzere; atıkların azaltılması ve verimliliğin artırılmasıyla işletme ve bakım maliyetleri düşürülüyor. Etkili yalıtımla hem yüksek faturaların hem de karbondioksit salınımının önüne geçiliyor. Ayrıca açık alanlardaki peyzaj tasarımında da az su tüketen bitki türleri tercih edilerek su tüketimi azaltılan projenin otoparkında elektrikli araçlar için şarj üniteleri de bulunuyor.

Evinizin Önü Polat Piyalepaşa Çarşı!

Piyalepaşa İstanbul Premium’da konforlu rezidans daireleri, açık havada alışveriş keyfinin yeni adresi olan Polat Piyalepaşa Çarşı’ya açılıyor.
Polat Piyalepaşa Çarşı, farklı damak tadına uygun restoranları, sanat galerileri ve seçkin mağazaları ile eğlenceden modaya zengin seçenekleri aynı çatı altında buluşturuyor. Açık havada alışveriş, çocuklara özel oyun alanları, öncü sanat galerileri ve zengin gastronomi kültürüyle Polat Piyalepaşa Çarşı, şehrin yeni sanat ve gastronomi rotasını oluşturuyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Zermeram’da Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

Zermeram’da Lansmana Özel Peşinatsız 12 Ay Vade Fırsatı

Seha Yapı İnşaat A.Ş ve Adese Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin ortak girişimi olarak hayata geçen, Konya

20 September 2023


Studio House Ispartakule’den ister ticari, ister ev tapulu daireler

Studio House Ispartakule’den ister ticari, ister ev tapulu daireler

İstanbul’un dönüşümünde önemli rol oynayan Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi’nin, Bahçeşehir’de hayata

15 September 2023


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum