Piyalepaşa İstanbul Projesinde 36 Ay 0 Faizle

İstanbul Beyoğlu'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

24 Mart 2016
Piyalepaşa İstanbul Projesinde 36 Ay 0 Faizle

Teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanan Piyelepaşa İstanbul projesinde fiyatlar 706 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor...

Kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi Cityscape Turkey fuarında ziyaretçilerle buluşmak için yerini aldı. İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlu'nda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesi 800 milyon dolar yatırım bedeline sahip.

82 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından meydana geliyor. Projede alanları 55 ila 207 metrekare arasında 1+0'dan 4+1'e kadar farklılık gösteren 760 adet daire ve 190 adet rezidans yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul fiyatları dairelerde 895 bin 500 TL'den, rezidanslarda 706 bin 200 TL'den başlangıç gösteriyor. Projede Cityscape Turkey fuarına özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu kapsamda yüzde 25 peşinatla kalan tutar yüzde 0,89 faizle 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 35 peşinatla 24 ay, yüzde 50 peşinatla 36 ay vadelendirilebiliyor.

2018 yılında yaşamın başlaması planlanan Piyalepaşa İstanbul projesinde fitness salonu, kapalı basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, SPA, çocuk oyun alanları yer alıyor. Aynı zamanda 120 mağazalık caddesinde cafeler, restoranlar, sinema, yeme içme alanları bulunuyor.

Piyalepaşa İstanbul projesi İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezlerine sadece birkaç dakika, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.