Piyalepaşa İstanbul'da 700 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Yeni reklam filmi izleyicisiyle buluşan Piyalepaşa İstanbul projesinde fiyatlar 700 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

10 Ekim 2016
Piyalepaşa İstanbul'da 700 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Yeni reklam filmi izleyicisiyle buluşan Piyalepaşa İstanbul projesinde fiyatlar 700 bin TL'den başlayarak yükseliyor...

İstanbul'un en eski semtlerinden Piyalepaşa'da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi Piyalepaşa Gayrimenkul imzası taşıyor. Kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçirilen proje 800 milyon dolar yatırım değerine sahip.

Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından meydana gelen Piyalepaşa İstanbul projesinde stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı tipte ve büyüklükte 760 adet konut ve 190 adet rezidans yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul fiyatları konutlarda 837 bin TL'den, rezidanslarda ise 700 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ile ödeme imkanı bulunan Piyalepaşa İstanbul projesinde kişiye özel ödeme seçenekleri bulunuyor.

Piyalepaşa İstanbul geçen yılki ödüllü reklam filminin ardından yeni reklam filmini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor. Mekan olarak geçen ay ziyarete açılan Piyalepaşa İstanbul satış ofisindeki 3+1 ve 1+1 örnek dairelerin kullanıldığı reklam filmi Tribal Worldwide İstanbul tarafından çekildi. Reklam filminde örnek dairelerle beraber özlenen semt hayatının değerlerini ve sıcaklığını izleyiciyle buluşturuyor.

Teslimlerin 2018 yılında yapılması planlanan Piyalepaşa İstanbul projesinde cafe ve restoranlar, alışveriş mağazaları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sauna, fitness center, Türk hamamı, yeşil alanlar, otopark, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.