Piyalepaşa İstanbul’un Temeli Atıldı

Beyoğlu'nda kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçirilecek olan Piyalepaşa İstanbul projesinin temeli bugün törenle atıldı...

06 Mayıs 2016
Piyalepaşa İstanbul’un Temeli Atıldı Beyoğlu'nda kentsel dönüşüm kapsamında yaşama geçirilecek olan Piyalepaşa İstanbul projesinin temeli bugün törenle atıldı...

İstanbul Beyoğlu’nda yaşama geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinin temeli atıldı. 800 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinin temel atma töreni Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat’ın katılımıyla gerçekleşti.

İBB Başkanı Topbaş, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ve iş adamı Adnan Polat sahnede Piyalepaşa projesinin ilk harcını butona basarak attı.

450 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Piyalepaşa İstanbul projesinde yaşam 2018 yılında başlayacak. 25 blok halinde yükselen proje toplam 950 konuttan meydana geliyor.

Piyalepaşa İstanbul projesinde alanları 55 ila 207 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.

Piyalepaşa İstanbul FİYAT LİSTESİ (REZİDANS)
Stüdyo daireler 706 bin 200 TL ile 930 bin  TL,
1+1 daireler 936 bin 400 TL ile 1 milyon 163 bin TL,
2+1 daireler 1 milyon 663 bin TL ile 2 milyon 63 bin TL arasında değişiyor.

PİYALEPAŞA İSTANBUL FİYAT LİSTESİ (KONUT)
1+1 daireler 837 bin TL ile 1 milyon 207 bin TL,
2+1 daireler 1 milyon 74 bin TL ile 1 milyon 624 bin TL,
3+1 daireler 1 milyon 450 bin TL ile 2 milyon 27 bin TL,
4+1 daireler ler 2 milyon 158 bin TL ile 2 milyon 253 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

POLAT GRUBU'NUN PRESTİJ PROJESİ

Temel atma töreninde konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, "Hem Türkiye’de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi hem de Polat Grubu’nun en büyük gayrimenkul projesidir." dedi.

Piyalepaşa İstanbul için prestij projemiz de diyebiliriz diyen Polat, "Projeyi önce bulunduğu bölgeye sonra sektöre örnek olması için en iyi şekilde yapmak adına büyük bir özen ve emek gösteriyoruz. Osmanlı ve Selçuklu mimarisinden izler taşıyacak şekilde ve herkesin özlediği semt kültürünü yeniden canlandıracak bir proje olarak tasarladık" dedi.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat