Platform Merter’de 7 Bin 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla

İstanbul Güngören'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Mart 2016
Platform Merter’de 7 Bin 500 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Platform Merter projesinde metrekare birim fiyatları 7 bin 500 TL'den başlıyor...

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Platform Merter projesi İstanbul Avrupa yakasında Merter'de yer alıyor. Suits, Rezidans, Fashion Park, Ofis, Alışveriş Merkezi, SPA & Wellness Center birimlerinden meydana gelen proje toplam 328 adet konuttan meydana geliyor.

Platform Merter projesinde 213 adet suit, 81 adet rezidans ve 34 adet teras daire yer alıyor. Platform Merter projesi 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 daire seçeneklerinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin alanları 87,47 metrekare ile 494,93 metrekare arasında değişiyor.

Son dairelerin kaldığı Platform Merter fiyatları metrekare bazında 7 bin 500 TL'den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Platform Merter projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Platform Merter sosyal olanakları

- Fitness center
- Kapalı yüzme havuzu
- Buhar odası
- Türk hamamı
- Sauna
- Masaj salonu
- Cafe ve restoranları
- Mağazalar
- Kapalı otopark
- Güvenlik

İstanbul’un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerinde yükselen Platform Merter projesi Atatürk Havalimanı ile metro, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına yakın mesafede konumlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.