Podium AVM Ankara Açıldı

Ankara Yenimahalle'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

23 Ekim 2015
Podium AVM Ankara Açıldı

450 milyon TL yatırımla Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen Podium AVM kapılarını açtı...

Başkent Ankara Yenimahalle'de 450 milyon liraya mal olan Podium Alışveriş, İş ve Yaşam Merkezi hizmete girdi. Ziyaretçilerimizin aradığı her şeyi bulacağı Podium AVM 71 bin metrekare alana sahip.

Podium AVM, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Milletvekili Mahmut Sami Mallı, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal ve Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu’nun katıldığı bir törenle hizmete girdi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle bölgesine değer katacak bir yatırımı hizmete açmaktan onur duyuyorum. Açılan her yeni iş yerinin aynı zamanda bir aş kapısı olduğunu biliyorum” dedi.

Başkent’e yakışır bir yatırıma imza attıklarını ifade eden Podium AVM Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ergin, “Her yönünü titizlikle hazırladığımız AVM’miz hem Yenimahalle’ye hem de Ankara’ya yeni bir renk, yeni bir soluk getirecektir. Konumu, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’nın yeni bir çekim merkezi olacaktır. bu merkez; kolay ulaşılabilir, konforlu, ferah bir yapıya sahip. Toplam 450 milyon TL’ye mal olan yatırımımızla en az 2 bin kişiyi istihdam edeceğiz” dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

Üsküp'te yapılacak Tophane Merkez Camisi’nin temeli atıldı

TDV tarafından Makedonya'nın başkenti Üsküp'te inşa edilecek Tophane Merkez Camisi'nin temel atma ça

15 Eylül 2017


Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Hamburger Kütahya’ya 1 milyar TL’lik kağıt fabrikası kuracak

Avusturyalı Prinzhorn Holding iştiraki Hamburger Containerboard, Kütahya’da 1 milyar TL yatırımla kâ

13 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat