Podium AVM Ankara Açıldı

23 Ekim 2015
PAYLAŞ
Podium AVM Ankara Açıldı

450 milyon TL yatırımla Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen Podium AVM kapılarını açtı...

Başkent Ankara Yenimahalle'de 450 milyon liraya mal olan Podium Alışveriş, İş ve Yaşam Merkezi hizmete girdi. Ziyaretçilerimizin aradığı her şeyi bulacağı Podium AVM 71 bin metrekare alana sahip.

Podium AVM, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Milletvekili Mahmut Sami Mallı, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Yenimahalle Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal ve Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu’nun katıldığı bir törenle hizmete girdi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Yenimahalle bölgesine değer katacak bir yatırımı hizmete açmaktan onur duyuyorum. Açılan her yeni iş yerinin aynı zamanda bir aş kapısı olduğunu biliyorum” dedi.

Başkent’e yakışır bir yatırıma imza attıklarını ifade eden Podium AVM Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ergin, “Her yönünü titizlikle hazırladığımız AVM’miz hem Yenimahalle’ye hem de Ankara’ya yeni bir renk, yeni bir soluk getirecektir. Konumu, modern mimarisi, açık ve kapalı sosyal yaşam alanlarıyla Ankara’nın yeni bir çekim merkezi olacaktır. bu merkez; kolay ulaşılabilir, konforlu, ferah bir yapıya sahip. Toplam 450 milyon TL’ye mal olan yatırımımızla en az 2 bin kişiyi istihdam edeceğiz” dedi.


"Podium AVM Ankara Açıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap