Bu Projenin Adı ‘RTE Spor Kompleksi’ Olacak

Trabzon'da inşa edilen dev spor kompleksi projesine 'Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi' ismi verilmesi gündemde...

09 Eylül 2014
Bu Projenin Adı ‘RTE Spor Kompleksi’ Olacak

Trabzon'da inşa edilen dev spor kompleksi projesine 'Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi' ismi verilmesi gündemde... Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, yapımı devam eden Akyazı Spor Kompleksi'nin adının 'Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi' olması gündeme getirildi. Kentin Akyazı Mahallesi'nde inşaatı süren, içinde stadyumun yanı sıra, antrenman sahaları, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Binası, tenis kortları ve spor tesisleri bulunan Akyazı Spor Kompleksi'nin adının değiştirilmesi bugün Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında masaya yatırıldı.

KÜLTÜR KOMİSYONU'NA SEVK EDİLDİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kompleksin adının 'Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi' olarak değiştirilmesini önerdi. Yapılan oylamada MHP'li bir üyenin itiraz ettiği önerinin oy çokluğu ile Kültür Komisyonu'na sevki kararlaştırıldı.

'AKYAZI' GİDECEK 'RECEP TAYYİP ERDOĞAN' GELECEK

Kültür Komisyonu tarafından değerlendirilecek önerinin burada da uygun görüleceği ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılacak oylamada Akyazı Spor Kompleksi'nin adının Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi olmasının karara bağlanacağı belirtildi.

STADIN İSMİ FARKLI OLABİLECEK

Bu arada önümüzdeki günlerde tamamlanacak tesise Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi adının verilmesinin, bünyesinde yer alan stada ayrı isim verilmesine engel olmayacağı ifade edildi. Trabzonspor Kulübü de stadın isim hakkını vermek için bir çok grup ve şirketle görüşmelerini sürdürüyor.

Akyazı Spor Kompleksi Tanıtım Videosu :HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.