Propa Plaza’da Dolar Kuru 2.50’de Sabitlendi!

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

19 Ağustos 2015
Propa Plaza’da Dolar Kuru 2.50’de Sabitlendi!

İstanbul'un Zincirlikuyu bölgesinde Propa İnşaat tarafından inşa edilen Propa Plaza'da dolar kuru 2,50 lirada sabitlendi.

Propa İnşaat’ın Zincirlikuyu’da hayata geçirdiği Propa Plaza’nın son ofisleri dolar kuru 2,50 liraya sabitlenerek kiralamaya açıldı.

Kiralık A + ofis alanları 140 metrekare ile 730 metrekare arasında değişirken, zemin katta cadde cepheli mağaza alanları da yer alıyor.

Propa Plaza’nın A+ ofis katlarında hem küçük alan ihtiyacı olan işletmelere, hem de geniş alan ihtiyacı olan şirketlere kiralık uygun alanlar sunuluyor.

140 metrekareden 730 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde son A+ ofis seçenekleri, Propa Plaza’nın 1'inci, 2'inci, 6'ıncı ve 8’inci katında bulunuyor.

Merkezi konumda yer alan cadde mağazaları ise markalı işletmeler için ideal konumuyla dikkat çekiyor.

PROPA PLAZA’DA DOLULUK YÜZDE 85

Alternetifli işkollarına uygun cadde mağazaları, özel ve resmi kurumlar için prestijli bir iş ortamı sunuyor.
Propa Plaza’nın kiracıları arasında Ulusoy Uluslararası Yatırım Holding, Nfinity Games ve Eurowag gibi uluslararası prestijli kurumlar yer alıyor.

Her biri 196 metrekarelik dört ayrı bölümden oluşan toplam 785 metrekarelik teraslı mağazalar; yeme – içme, banka, sigorta vb. işkollarına yönelik kiralanıyor.

KİRALAR 3 BİN 500 DOLAR

Propa İnşaat, yeni kiracıların artan dolar fiyatlarından etkilenmemeleri için dolar kurunu 2,50 liraya sabitledi. Plazadaki ofis kiraları ise 3.500 dolardan başlıyor. Son ofislerin kiralamaya sunulduğu Propa Plaza’da aidatlar ise metrekare başına 2.50 Dolar olarak belirlendi.

ULAŞIM AÇISINDAN AVANTAJLI

Tüm ana arterlerin, köprü yollarının, metronun ve alışveriş merkezlerinin kesişme noktasında yer alan Propa Plaza, İstanbul’un tam merkezinde konumlanıyor. Metro ve Metrobüs’e yürüme mesafesinde yer alan Propa Plaza, konumuyla çalışanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Bankacılık, sigorta, finans ve hizmet sektörlerinin tercih ettiği Zincirlikuyu’nun kalbinde yer alan Propa Plaza; seçkin kurumlarla bir arada olma imkanı sunuyor.

Propa Plaza’da bina içi geniş kapalı otopark hizmetinin yanında, 7/24 özel güvenlik, resepsiyon, temizlik, bakım, teknik servis dahil tüm hizmetler kiracılara Plaza yönetimi tarafından sağlanıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Evliya Çelebi Tuzla ile İstanbul'da uygun fiyata lüks daire

Satya Yapı imzası taşıyan Satya Evliya Çelebi Tuzla projesi, İstanbul'da cazip fiyatlarla konut sahi

23 Temmuz 2017


İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

İşte İstanbul'da en çok ofis kiralanan ilçeler

ABD merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Cushman & Wakefield bir rapor yayınlayarak İstanbul'da

23 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat