Propa Plus Zincirlikuyu’da 0,99 Faizle 120 Ay Taksit

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

11 Nisan 2016
Propa Plus Zincirlikuyu’da 0,99 Faizle 120 Ay Taksit

Yüzde 10 indirim avantajı sunulan PropA Plus Residence projesinde 120 ay boyunca yüzde 0,99 faizle taksitlendirme imkanı bulunuyor...

İstanbul Zincirlikuyu'da hayata geçirilen PropA Plus Residence projesinde Nisan ayına özel yeni bir kampanya başladı. Propa inşaat tarafından inşa edilen Plus Residence projesinde son 16 daire kaldı.

6 katlı tek blok halinde yükselen PropA Plus Zincirlikuyu projesi alanları 69 ila 156 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde tasarlandıç

PropA Plus Zincirlikuyu fiyatları 875 bin liradan başlıyor. Mayıs ayında fiyat artışının yaşanacağı projede yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca yüze 0,99 faizle 120 aya kadar masrafsız kredi kullanmak mümkün.

1460364042_Propa_Plus_Residences_4

Teslimlerin 11 ay sonra gerçekleşmesi planlanan PropA Plus Residence projesi Zorlu Center, Astoria gibi alışveriş ve yaşam merkezlerine komşu, Levent Büyükdere Caddesi, metro ve metrobüse yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Projeden daire alanların şimdiden ciddi prim elde ettiğini belirten Propa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek, projenin teslimden sonra yüzde 40 prim getireceğini öngördüklerini açıkladı.

PropA Plus Zincirlikuyu projesinde spor salonu, pilates stüdyosu, butik bir spa merkezi, toplantı odaları, terasta havuz ve güneşlenme alanları, resepsiyon, güvenlik, kapalı otopark, dairelere özel depo alanları gibi imkanlar yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.