Propa Vista Kartal Projesi Ön Satışta

E-5'in ve metro durağının hemen yanıbaşında yükselen Propa Vista Kartal projesinde ön satışlar başladı...

07 Ekim 2016
Propa Vista Kartal Projesi Ön Satışta E-5'in ve metro durağının hemen yanıbaşında yükselen Propa Vista Kartal projesinde ön satışlar başladı...

Propa inşaat tarafından hayata geçirilen Propa Vista projesi İstanbul Anadolu yakasında Kartal’da yer alıyor. Propa Vista Kartal projeside ön lansman dönemi başladı.

Propa Vista projesi 246 adet konut ve 13 adet mağazadan meydana geliyor. Proje 3 farklı 1 oda 1 salon ve 6 farklı 2 oda 1 salon daire seçeneğinde dizayn edildi. 2+1 dairelerde kapalı mutfak, banyo ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulundurularak tasarlandı.

Tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı dairelerin yer aldığı Propa Vista projesinde site sakinlerinin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik 13 mağazalı Vista Çarşı yer alıyor. Ayrıca proje önünde Vista Meydan ile kişiye özel kullanım alanları sunulan VistA Plus’ta bulunuyor.

VistA Plus ile projedeki daire sahiplerine misafir evi, mutfak atölyesi, donanımlı ofis ve toplantı odaları gibi imkanlar sunuluyor. Ev sahipleri istedikleri zamanda bu alanları kullanabiliyor be kullandığı kadar ödüyor.

Lokasyon açısından avantajlı bir noktada yükselen Propa Vista projesi E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip. Proje Yakacık Adnan Kahveci metro durağına ise 10 dakika mesafede konumlanıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.