• Diğer Haberler
  • Pursaklar’da Altyapı Çalışmaları Hızla Sürüyor!

Pursaklar’da Altyapı Çalışmaları Hızla Sürüyor!

Ankara Pursaklar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

15 Ekim 2015
Pursaklar’da Altyapı Çalışmaları Hızla Sürüyor!

Eylül ayı faaliyet raporunu açıklayan Pursaklar Belediyesi altyapı çalışmalarına hızla devam ediyor...

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri altyapı çalışmalarını sürdürüyor. Eylül ayı faaliyet raporunu açıklayan müdürlük, 21 sokakta 2 bin ton asfalt serimi ile 3 bin 550 metre imar yolu çalışması yaptığını duyurdu.

Müdürlük tarafından açıklanan eylül ayı faaliyet raporunda 2 bin ton asfalt atıldığı, 3 bin 550 metre imar yolu yapıldığı belirtildi. Rapora göre; ilçe genelindeki 21 sokağın asfalt serimi ve kaldırım onarımlarını da yapan Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kamu kurum ve kuruluşlarının da taleplerini yerine getirdi. Eylül ayı içerisinde başta okullar olmak üzere birçok kamu kurum ve kuruluşunun fiziki ihtiyaçlarını karşılayan belediye ekipleri, Hitay Camii, Mimar Sinan Camii, Ulu Camii, Tapu Müdürlüğü, Medine Kur’an Kursu, Emniyet Müdürlüğü, Ayyıldız İlköğretim Okulu, Cahit Zarifoğlu Ortaokulu başta olmak üzere birçok kurumun talep edilen boya, badana, fayans, asfalt, elektrik, su, yol ihtiyacını karşıladı.

Yine yapılan çalışmalar arasında Cumhuriyet Caddesi kaldırım yenilemesi, kapalı spor salonu kilit taşı döşemesi, Yunus Emre Mahallesi, Saray, Sirkeli, Saray Karyağdı Mahallesi alt yapı çalışması, Karaköy Mahallesi kadastro yolları gibi çok sayıda çalışma tamamlandı. Marangoz ve kaynak atölyelerini de etkin bir şeklide kullanan müdürlük, üretilen malzemeleri park ve bahçelerde kullanıyor.Büyükşehir Belediyesi’nin de katkılarıyla ilçedeki 30 ve 50 metrelik yolların çalışması ise devam ediyor.

İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Mehmet Ceylan: Çevre konusu hayati derecede önemli

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Karabük İl Müdürlü

12 Ekim 2017


‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

‘Katı Atık Yönetimi Çalıştayı’ bugün Konya'da başlıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenecek "Katı Atık Yönetimi Çalıştayı" bugün Konya'da

12 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.