Q Bahçe Projesinin Yüzde 80’lik Bölümünün Satışı Yapıldı

İstanbul Pendik'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

07 Temmuz 2014
Q Bahçe Projesinin Yüzde 80’lik Bölümünün Satışı Yapıldı

Erguvan İnşaat tarafından İstanbul Pendik Kurtköy bölgesinde inşa edilen Q Bahçe projesinin yüzde 80'e yakınının satışı yapıldı.

İnşaat çalışmalarına Mayıs 2013'te başlanan Q Bahçe projesinde Aralık 2014 olarak duyurulan teslim tarihi altı ay öne çekildi. Durum böyle olunca projede teslimler yapılmaya başlandı. Yatırımcı için uygun olan Q Bahçe projesinin yüzde 80'e yakının satışı da gerçekleştirildi.

Erguvan işaat tarafından İstanbul'un en hızlı büyüyen semtleriden biri olan Kurtköy'de yükselen Q Bahçe Kurtköy projesi, 210 liradan başlayan fiyatlarla sınırlı sayıdaki teraslı ve kat bahçeli daireleri yeniden satışa sunuldu.

Q BAHÇE PROJESİ DETAYLARI

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de inşa ettiği Q Bahçe projesi, 20 adet 1+1, 43 adet 2+1, 6 adet 3+1 ve 24 adet müstakil toplam 98 konuttan meydana geliyor. 14468 metrekarelik alanda yükselen Q Bahçe projesi, peyzaj ve yeşil alanlara geniş yer vermesiyle dikakt çekiyor. Q Bahçe Kurtköy projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipi seçeneği mevcut. 4 katlı bloklardan oluşan Q Bahçe Kurtköy projesinde metrekare cinsinden daire büyüklükleri 65 ile 146 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

24 ADET MÜSTAKİL 3+1 DAİRE

Kurtköy bölgesinde hayata geçirilen Q Bahçe projesi az katlı ve bahçeli daire seçenekleriyle dikkat çekiyor. Projede bahçeli daire seçenekleri oldukça fazla. Butik konseptli bir proje olan Q Bahçe'de 24 adet müstakil 3+1 daire yer alıyor.

YÜZDE 80'LİK BÖLÜMÜ SATILDI

En düşük konut fiyatının 228 bin lira olduğu Q Bahçe projesinde en yüksek konut fiyatı ise 800 bin lira. Kurtköy Q Bahçe'den daire sahibi olmak isteyenlere banka kredisi seçeneği sunuluyor. Yatırım için ideal olan Q Bahçe'de daire kiralarının proje tamamlandıktan sonra 1000 liradan başlaması bekleniyor. Anahtar teslim tarihi resmi olarak Aralık 2014 olarka açıklansa da firma yetkilileri bu tarihin daha öne çekilebileceğini dile getiriyor. Yüzde 80'e yakın bölümünün satışı tamamlanan Q Bahçe projesinde sınırlı sayıdaki dairelerin satışına ise devam ediliyor. Projede 3+1 dairelerin satışı ise tamamlandı.

Q Bahçe Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : Yenişehir Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı Bahar Sokak No:14 Kurtköy / Pendik / İstanbul
Telefon : 0216 702 18 18
Web : http://qbahce.com/
E-mail : bilgi@qbahce.com

Q Bahçe Projesi Fotoğrafları:

Q Bahçe Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri:

-Açık yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Çocuk yüzme havuzu
-Fitness merkezi
-Güvenlik
-Kafe
-Kamelya
-Kameralı güvenlik
-Kapalı otopark
-Sauna
-Yürüyüş parkuru
-Hidrofor
-Jeneratör
-Su Deposu
-Ankastre beyaz eşya
-Balkon
-Ebeveyn giyinme odası
-İntercom sistemi
-Kombi
-Deprem yönetmeliğine uygun
-Radye temel
-Yalıtım yönetmeliğine uygun
-Yapı denetimi yapılmış
-Zemin etüdü yapılmış

Q Bahçe Projesi Plan ve Kroki Görselleri:HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.