Quattordici Çeşme Fiyatları 1 Milyon 350 Bin Dolardan Başlıyor

19 Ocak 2016
PAYLAŞ
Quattordici Çeşme Fiyatları 1 Milyon 350 Bin Dolardan Başlıyor

İzmir Çeşme’de hayata geçirilen Quattordici Çeşme fiyatları 1 milyon 350 bin dolardan başlıyor. Projede teslimlerin Mayıs 2016’da yapılması planlanıyor…

İzmir Çeşme Alaçatı’da Veryeriler İnşaat tarafından hayata geçirilen Quattordici projesi 3 bin 300 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Quattordici Çeşme projesinde 8 dubleks villa ve 6 rezidans daire yer alıyor.
Quattordici Çeşme - Veryeriler İnşaat projesinde konutların büyüklükleri 200 metrekareden başlıyor. Villalar 250-300 metrekare büyüklüğünde bahçe içinde konumlanıyor. Ve villaların 45-60 metrekare büyüklüğünde terasları bulunuyor.

Quattordici ÇEŞME FİYATLARI
Quattordici Çeşme Fiyatları 1 milyon 350 bin dolardan başlıyor 1 milyon 600 bin dolara kadar yükseliyor.

Konut teslimlerinin Mayıs 2016’da yapılması planlanan Quattordici Çeşme projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

Deniz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Quattordici projesi Ayasaranda Koyu’nda yükseliyor. Çeşme merkeze ve Çeşme Marina’ya yürüme mesafesinde yer alan Quattordici Çeşme projesinde konutlar inşaat aşamasında aldığında ev sahibinin zevkine göre döşeniyor.

Projeyi, Çeşme’de 4 mevsim yaşamın tadına varmak isteyenler için geliştirdiklerini söyleyen Veryeriler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alpan Veryeri, böylece Çeşme’nin yıl boyunca bir cazibe merkezi olması için çalıştıklarını söyledi.


"Quattordici Çeşme Fiyatları 1 Milyon 350 Bin Dolardan Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap