Queen Bomonti Projesi Dubai’de Görücüye Çıkıyor!

İstanbul Şişli'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

04 Eylül 2015
Queen Bomonti Projesi Dubai’de Görücüye Çıkıyor!

Sinpaş GYO, Dubai Cityscape 2015 Fuarı’na Queen Bomonti projesi ile katılacak.

Sinpaş GYO, Dünya’nın en büyük gayrimenkul fuarları arasında yer alan Dubai Cityscape 2015 Fuarı’na İstanbul’u taçlandıracak Queen Bomonti projesi ile katılıyor. Mimari silueti ve estetiğiyle İstanbul’un simgelerinden biri olmaya aday Queen Bomonti Projesi, Arap Yarımadası’nın önde gelen yatırımcılarının ziyaret edeceği fuarda ilk kez görücüye çıkıyor.

QUEEN BOMONTİ PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

41 yıllık deneyimi ve uzmanlığı ile gayrimenkul sektöründe konsept projelerin lideri Sinpaş GYO, İstanbul’un en prestijli projelerinden biri olan Queen Bomonti’yi 8-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Dubai Cityscape 2015’de tanıtacak. İstanbul’a değer katacak rezidans projesi Queen Bomonti’nin maket ve detayları 210 metrekarelik stant alanında Körfez yatırımcıları ve ziyaretçileri ile buluşacak.

Sinpaş GYO projelerinin tanıtılacağı stant, Cityscape Hall 1 – Boot #1H30 sergi alanında yer alacak.

DUBAI CITYSCAPE GLOBAL HAKKINDA

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından Dubai Cityscape Global, bu yıl 8 – 10 Eylül tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleşecek.

Dünyanın birçok ülkesindeki emlak yatırımcısı ve geliştiricisiyle katılımların en üst düzeyde olduğu Cityscape Global, yatırım fırsatları ve yeni iş ortakları bulmak için düzenlenen en büyük çaplı fuarlar arasında yer alıyor. Türkiye’de büyük gelişme gösteren konut sektörüne paralel olarak Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı’na bu yıl Türkiye’den rekor katılım bekleniyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.