Queen Park Projesinde Faizler Yüzde 0,55’e Düştü

20 Ağustos 2015
PAYLAŞ
Queen Park Projesinde Faizler Yüzde 0,55’e Düştü

Döviz kurlarının sürekli artış gösterdiği bu dönemde Queen Park projesinde faizler yüzde 0,55'e kadar düştü.

Başkent Ankara’da kolay ulaşım sağlanan lokasyonu, lüksü kent merkezine yakınlaştıran konumuyla dikkati çeken Queen Park, konut almak isteyenlere sunduğu ödeme kolaylıklarıyla da öne çıkıyor.

“Urankent’in en iyi projesi” Queen Park’tan Ağustos ayı boyunca konut alanlar, yüzde 0,55 faiz oranı kampanyasıyla saray konforunda eve daha kolay sahip olacak.

Hayata geçirdiği konut projeleriyle Başkent Ankara’da kendi isimleriyle anılan bir semt oluşmasını sağlayan Uransan AŞ, yeni projeleri Queen Park’ta, konut almak isteyenlere sunduğu ödeme kolaylıklarıyla da öne çıkıyor.

Urankent 1. Etap, Prestige, Elit, Mirage Bahçe ve Royal Plus’ın ardından Urankent’teki 6’ncı projeleri Queen Park’a imza atan Uransan AŞ, kalite anlayışında yeni dönem başlatıyor. Kolay ulaşım sağlanan lokasyonu, lüksü kent merkezine yakınlaştıran konumuyla dikkati çeken Queen Park, dövizdeki aşırı yükselişe karşın, faiz oranını yaza özel yüzde 0,55’e düşürdü.

Temeli kazılmadan yüzde 60’ı satılarak Başkent’in en hızlı satılan projelerinden olan 213 konutluk Queen Park, 1+1’den 4+1’e uzanan seçeneklerle konut alıcısını hayallerindeki konuta ulaştırıyor. Proje, her blokta kapalı otoparka kadar inen asansörler, sauna, fitness salonu, Türk hamamı ve kamelyaların yanı sıra yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu, basketbol ve tenis sahaları ve çocuklara özel oyun parkları gibi detaylarıyla da konutta seçici olanların ilgisini çekiyor.

Queen Park projesi önümüzdeki yıl Haziran ayında teslim edilecek.

QUEEN PARK PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN


"Queen Park Projesinde Faizler Yüzde 0,55’e Düştü" haberine ait yorum yok

Yorum Yap