Ramada Sakarya Otel 12 Ekim’de Açılıyor!

2014 yılının Haziran ayında inşasına başlanan Ramada Sakarya Otel 12 Ekim'de kapılarını açıyor...

08 Ekim 2015
Ramada Sakarya Otel 12 Ekim’de Açılıyor!

2014 yılının Haziran ayında inşasına başlanan Ramada Sakarya Otel 12 Ekim'de kapılarını açıyor...

Kraas Şirketler grubunun yeni yatırımı olan Ramada Sakarya Otel 12 Ekim’de hizmete giriyor. Haziran 2014 yılında inşasına başlanan otel görkemli bir açılışa hazırlanıyor. Açılış öncesi Ramada Sakarya Otel Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karaaslan ve otel yönetimi basın mensupları ile bir araya gelerek oteli tanıttılar.

Ramada Sakarya Otel Müdürü Ümit Şilfeler Aliefendioğlu toplantıda yaptığı konuşmada, “Ramada otelin Türkiye’deki 41. Oteliyiz. Sakarya’nın 5 Yıldızlı otel ihtiyacı vardı. Kraas şirketler grubu da buna olumlu yanıt verdi. Otel’de 3 farklı marka hizmet verecek. Daha açılmadan çok olumlu tepkiler aldık. Hayırlı uğurlu olur” ifadelerini kullandı.
14 Bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Ramada Sakarya Otel içinde 86 standart 5 suit ve 2 kral dairesi olmak üzere toplam 93 adet oda bulunuyor. 850 kişilik toplantı salonun yanı sıra bay bayan olmak üzere iki SPA Merkezi, Bay ve Bayan ayrı iki fitness center, business center, 100 araçlık otopark, kuaför ve market bulunuyor.İHAHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.