Real Merter Projesi Görücüye Çıktı

25 Kasım 2015
PAYLAŞ
Real Merter Projesi Görücüye Çıktı

Merter'de hayata geçirilen Real Merter projesi görücüye çıktı. Tekstil sektörünün ilk ihtisas AVM'sini içinde bulunduran Real Merter projesinde teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor...

İstanbul Avrupa yakasında Güngören'e bağlı Merter'de hayata geçirilen Real Merter projesi görücüye çıktı. Oliv Yapı ve Vizyon Art Yapı ortaklığında inşa edilen proje Toptan Tekstil AVM konsepti ile dev markaları bir çatıda toplamayı hedefliyor.

Real Merter FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

130 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Real Merter projesi 14 bin 591 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. 98 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje toplam 248 adet konut ve 155 mağazadan meydana geliyor.

Real Merter projesi büyüklükleri 66 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin metrekare birim fiyatı 4 bin 677 liradan başlıyor.

Real Merter projesinde tekstil sektörünün ilk ihtisas AVM'si olma özelliğini taşıyan AVM'sinde ise 155 mağaza bulunuyor. Mağazaların metrekare birim fiyatı ise 7 bin 16 TL ile 16 bin 961 TL arasında değişiyor.

Real Merter projesinin satış ve yönetim sürecini KDM Danışmalık yapacak. KDM Danışmanlık fuarlardan satış organizasyonlarına kadar her aşamada projedeki tekstil toptancılarına hizmet verecek.

Atatürk Havalimanı'na 10 dakika, TEM ve E-5 ve metrobüse 5 dakika uzaklıkta yükselen Real Merter projesi tramvay, otobüs ve minibüs gibi toplu ulaşım hatlarına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Projede teslimlerin 2017 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Real Merter projesinde kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar banyosu, spor alanları, çocuk oyun alanları, dnilenme alanları, fitness center, basketbol sahası, otopar ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Real Merter Görselleri


"Real Merter Projesi Görücüye Çıktı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap