REC İstanbul Ofisi Hizmete Girdi

04 Temmuz 2014
PAYLAŞ
REC İstanbul Ofisi Hizmete Girdi

Dünya emlak piyasasının önde gelen danışmanlık şirketlerinden REC'in İstanbul ofisi hizmete girdi.

Gayrimenkul firmaları için teknoloji alanında danışmanlık hizmetleri veren Alman gayrimenkul danışmanlık şirketi REC, İstanbul’da da ofis açma kararı aldı.

Türkiye’deki ilk ofisini 2010 yılında İzmir’de açan REC, binaların teknik değerlemesi, varlık ve maliyet yönetimi konularında uzman ekibiyle hizmet veriyor.

Türkiye’de müşterileri arasında proje geliştirici ve alışveriş merkezi yatırımcısı olan Renaissance firmasını da bulunduran REC, hizmetlerini Türk pazarının taleplerine göre hazırlıyor. REC’in Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Jens Dehnbostel, Türkiye’de Alman mühendislerinden danışmanlık hizmeti alma konusunda artan bir talep olduğunu belirterek, İstanbul’da bir temsilcilik ofisi açarak, genişleme kararı aldıklarını söyledi.

BÜYÜME POTANSİYELİNE GÖRE HAZIRLIK YAPILDI

Dehnbostel,''Frankfurt’ta yaşayan Türk kökenli,teknoloji uzmanlarımızla ve bilgi birikimimizle sinerji yaratmak istiyoruz. Türkiye’deki ofis, alışveriş merkezi ve çok amaçlı gayrimenkul sektörünün büyüme potansiyeline göre hazırlık yaptık'' dedi.

REC'İN SUNDUĞU HİZMETLER

Şirketin teknik hizmetlerinin Türk pazarının taleplerine uygun bir şekilde verileceğini belirten Denbostel; maliyet yönetimi, proje planlaması, mevcut varlıkların ve arazilerin iyileştirilmesi, kalite standartlarına uygun yönetim, değerleme çalışması ve kalite kontrolleri konusunda hizmet verdiklerini ifade etti.

REC'İN TÜRKİYE SORUMLUSU

2013 yılında Avrupa’da ve Rusya’da toplam 3.7 milyon metrekare gayrimenkulün kalite kontrollerini yapan REC, 700 taşınmazın denetimini yaptı ve yönetti. Nişantaşı’nda temsilcilik ofisini açan REC’in Türkiye Sorumlusu Sibel Karaoğlan oldu.

 


"REC İstanbul Ofisi Hizmete Girdi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap