Referans Bahçeşehir Projesinde Ön Talep Toplanıyor

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

03 Mart 2016
Referans Bahçeşehir Projesinde Ön Talep Toplanıyor

Referans Bahçeşehir projesi için internet üzerinden ön talep toplanıyor. Projenin satış ofisi önümüzdeki hafta açılacak...

KİPTAŞ ile Kiler GYO'nun hasılat paylaşımı modeliyle yaşama geçireceği Referans Bahçeşehir projesinde ön talep toplanıyor.

İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir'de Pazartürk'ün arkasında inşa edilecek olan Referans Bahçeşehir projesi toplam 531 adet konut ve 36 adet dükkandan meydana geliyor.

25 bin 920 metrekare arsa alanı üzerine yayılan Referans Bahçeşehir projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Referans Bahçeşehir projesinin satış ofisinde çalışmalar devam ediyor. Referans Bahçeşehir satış ofisi önümüzdeki hafta açılacak.

Yakın zamanda satışa çıkması beklenen Referans Bahçeşehir projesinde yürüyüş yolları, yüzme havuzu, sopr sahaları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Saklı Bahçe projesi 325 bin TL’den satışta

Saklı Bahçe projesi 325 bin TL’den satışta

Ramsa Yapı tecrübesiyle İzmir Bornova’da hayata geçirilen Saklı Bahçe projesindeki daireler 325 bin

22 Kasım 2017


Tokat Turhal’da 30 işyeri 3.1 milyon TL’ye satılacak

Tokat Turhal’da 30 işyeri 3.1 milyon TL’ye satılacak

Tokat Turhal Belediyesi, Osmangazi ve Celal Mahalle’sinde konumlanan 30 işyerini ihale yoluyla satac

22 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.