Referans Bakırköy’de Taksitler 953 TL’den Başlıyor

10 Haziran 2014
PAYLAŞ
Referans Bakırköy’de Taksitler 953 TL’den Başlıyor

Bakırköy’de Biskon Yapı-Kiler GYO ortaklığıyla inşa edilen Referans Bakırköy projesinde taksitler 953 TL’den başlıyor.

Biskon Yapı ve Kiler GYO tarafından Bakırköy’de yükselen Referans Bakırköy projesinde teslimler yaklaşıyor. Fiyatların 333 bin TL’den başladığı Referans Bakırköy projesinde taksitler 953 TL’den başlıyor.

256 DAİRE

13 bin metrekare arsa alanında iki blokta 256 daireden oluşan Referans Bakırköy projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipleri mevcut. Daire büyüklüklerinin 43 metrekare ile 257 metrekare arasında değiştiği Referans Bakırköy projesinde satılık daire fiyatları 333 bin TL’den başlıyor.

REFERANS BAKIRKÖY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Referans Bakırköy projesinde müşteriler ödeme seçeneklerini, ödeyecekleri  taksitleri kendileri belirleyebiliyor. Yatırımcılar ödemeler isterse daire tesliminden sonra da  başlatabiliyor. Dairelerin yanı sıra 70 adet cadde mağazasının da yer aldığı Referans Bakırköy projesinde daireler emlak sektöründe yüksek yatırım değerine sahip.

REFERANS BAKIRKÖY NEREDE?

İstanbul’un en eski ve en büyük yaşam merkezlerinden biri olan Bakırköy’de bulunan Referans Bakırköy projesi, konum olarak Capacity, Galleria, Marmara Forum gibi büyük AVM’lere olan yakınlığıyla dikkat çekiyor.

REFERANS BAKIRKÖY PROJESİ SOSYAL HİZMETLERİ

Referans Bakırköy projesinin sosyal hizmetleri arasında Türk hamamı, açık yüzme havuzu, sauna, kafeterya, fitness center yer alıyor.

Referans Bakırköy İletişim Bilgileri:
Tel: 444 5 111
Resmi Web Sitesi: Referans Bakırköy Web Sitesi" href="http://www.referansbakirkoy.com" target="_blank">www.referansbakirkoy.com

Referans Bakırköy projesi fotoğrafları:


"Referans Bakırköy’de Taksitler 953 TL’den Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap