Referans Kartal Panaroda Yakında Satışta

Referans Kartal Panaroda projesinin detayları belli oldu. Toplam 206 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor...

21 Eylül 2016
Referans Kartal Panaroda Yakında Satışta Referans Kartal Panaroda projesinin detayları belli oldu. Toplam 206 konuttan meydana gelen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor...

İstanbul Anadolu yakasında Kartal'da 2 projesinin satışlarını sürdüren Kiler GYO, Kartal'da yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor.

66 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Referans Kartal Panaroda projesi Kartal Yukarı mahallede yer alıyor. 8 bin 388 metrekare alan üzerinde yaşama geçirilecek olan proje 4 bloktan oluşuyor.

Toplam 224 adet bağımsız birimden meydana gelen Referans Kartal Panaroda projesinde 206 adet konut ve 18 adet dükkan yer alıyor. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.

Yakında satışa çıkması beklenen Referans Kartal Panaroda projesinin fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz açıklanmadı. Proje sahile 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

2018 yılının Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Referans Kartal Panaroda projesinde;

- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme terası
- Kapalı yüzme havuzu
- Fitness center
- Cafe
- Restoran
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.