Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu Satışa Çıktı

Kiler GYO Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projesini satışa çıkardı. Fiyatların 260 bin TL’den başladığı projede 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

25 Mayıs 2016
Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu Satışa Çıktı Kiler GYO Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projesini satışa çıkardı. Fiyatların 260 bin TL’den başladığı projede 48 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor...

Kiler GYO, Referans markalı projelerine 2 yenisini daha ekledi. Referans Kartal Towers ve Referans Kartal Kordonboyu projesi satışa çıktı.

13 bin metrekare alan üzerinde yükselen Referans Kartal Towers projesi 31 ve 24 katlı 2 bloktan oluşuyor.

Toplam 451 daireden meydana gelen projede konutların yanı sıra 800 metrekarelik ticari alanlar da yer alıyor.
Referans Kartal Towers projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede ayrıca 3+1, 4+1 ve 5+1 penthouse daire tipleri de bulunuyor.48 AY 0 FAİZLE 260 BİN TL
Referans Kartal Tower fiyatları 260 bin TL’den başlıyor. Projede 48 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor.

Referans Kartal Kordonboyu’NDA 272 BİN TL
Referans Kartal Kordonboyu projesi 3 bin 500 metrekare alan üzerinde toplam 94 adet konut ve 11 adet ticari üniteden oluşuyor.

17 katlı tek bloktan meydana gelen Kiler Referans Kartal Kordonboyu projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

48 ay 0 faizle konut sahibi olunabilen Referans Kartal Kordonboyu fiyatları ise 272 bin TL’den başlıyor.
Merkezi konumu ile dikkat çeken proje, sahil yoluna 2 dakika, metroya 2 dakika, marmaraya, Adalet Sarayı’na 2 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal İDO iskelesine 4 dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO iskelesine 17 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 27 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

FİYATLARIMIZ PİYASANIN YÜZDE 30 AŞAĞISINDA
Referank Kartal Tower ve Referans Kartal Kordonboyu projelerini piyasanın en az yüzde 30 altında fiyatlarla satışa çıkardıklarını belirten Kiler Holdingi Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, kısa süreliğine fiyatları ekonomik tutacağız dedi.

400 MİLYON TL’LİK YATIRIM
2 projenin toplam yatırım maliyetinin 400 milyon TL olduğunu belirten Nahit Kiler, inşaatın başladığını ve yüzde 38 sevilerine geldiğini açıkladı.

Referans Bakırköy YÜZDE 300 KAZANDIRDI
Referans Bakırköy projesinde yaşamın başladığını, Referans Güneşli ve Bahçeşehir projesinin ise satışlarının ve inşaatının devam ettiğini vurgulayan Nahit Kiler, “Referans Bakırköy projemizde yaşam başladı. Burada yüzde 300’e varan bir prim kazandırdık. O gün 1 milyona sattığımız daire bugün 3 milyon TL. Fakat alıcı var ama satıcı yok” ifadesinde bulundu.

İSTEDİĞİMİZ BUYDU OLDU
Yeni kurulan kabine hakkındaki görüşlerini de paylaşan Nahit Kiler, “Yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı sayın Mehmet Özhaseki şehircilik anlamında oldukça tecrübeli bir isim. Bizim isteğimizde buranın başına böyle birinin geçmesiydi ve istediğimiz oldu” şeklinde konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Bakan Ağbal: Hazine taşınmazları vatandaşa satılabilecek

Maliye Bakanı Naci Ağbal, fahiş tutarlarda belirlenen ve vatandaşların tepki gösterdiği emlak vergis

23 Ekim 2017


Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Ayşe Fügen Arda: Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

Lüks konut uzmanı Ayşe Fügen Arda, “Türkiye’de lüks konuta olan talep her geçen gün artıyor ancak lü

23 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.