REIDIN’in CEO koltuğuna Kerim Bertrand oturdu

Gayrimenkul sektörünün gelişimi için önemli veri analitikleri sağlayan REIDIN Türkiye Ülke Müdürü Kerim Bertrand, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden sorumlu REIDIN CEO’su olarak atandı.

09 Ağustos 2017
REIDIN’in CEO koltuğuna Kerim Bertrand oturdu Doğuş Grubu’nun önemli teknoloji yatırımı olan REIDIN, uluslararası yatırım fonlarından yerel bankalara, finansal kurumlardan emlak şirketlerine, devlet kurumlarından geliştiricilere kadar ilgili tüm sektör profesyonellerinin tercihi konumunda. REIDIN, Yönetim Kurulu’nun yapılanması kapsamında yeni CEO ataması yapıldığını duyurdu.

2006 yılında Ahmet Kayhan ve Mehmet Erkek tarafından Dubai’de kurulan REIDIN’in kurucu ortağı Ahmet Kayhan, yaklaşık 10 yıldır kurumun CEO’luğunu da üstleniyordu. Yeni atama ile CEO koltuğu Kerim Bertrand’a devredildi. REIDIN’in yönetim yapılanmasında İcra Kurulu Başkanlığını sürdürecek olan Ahmet Kayhan, Yönetim Kurulu’nda da yer almayı sürdürecek.

Göreve atanan Kerim Bertrand, veri araştırma sektöründe yenilikçi bir üst yönetici geçmişine sahip. Bertrand’ın ayrıca yeni görevinde REIDIN Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri operasyonlarından ve genişlemeden sorumlu olacağı belirtildi.

“DÜNYADA İLK KEZ GELİŞMEKTE OLAN ÜLKELERE ODAKLANAN ŞİRKET”

Gelişmekte olan ülkelere ve yenilikçi veri analitiği çözümlerine odaklandıklarını vurgulayan REIDIN İcra Kurulu Başkanı Ahmet Kayhan, “Kurulduğumuz günden bugüne, gayrimenkul sektörü ile ilgili yurt içi ve yurt dışındaki yüzlerce kuruma, ihtiyaç duydukları pazar verileri ve analizleri sunmaktayız. REIDIN, dünyada ilk kez sadece gelişmekte olan ülkelere odaklanan gayrimenkul bilgi şirketidir. Amacımız bundan sonra bu hizmetleri ve ürünleri daha da geliştirmek ve uluslararası yeni pazarlara açmak. Kerim Bertrand bu anlamda uzun süredir birlikte çalıştığımız ve güvendiğimiz bir isim” ifadelerini kullandı.

YÜZDE 90’DAN FAZLA DOĞRULUK PAYI

REIDIN’ın CEO’luğuna atanan Kerim Bertrand ise, “REIDIN'in, Türkiye çapında toplam konut gayrimenkullerinin yüzde 98'ini kapsayan incelemeleri ve yüzde 90'dan fazla doğruluk payı sunan güçlü data serileri ile gayrimenkul sektöründe güvenilirliğini kanıtlamış bir şirket. İhtiyaçlar doğrultusunda çeşitlendirdiğimiz çalışmalarımızla özellikle Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri gayrimenkul sektörlerinin gelişimine büyük katkıda bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda finansal verilerin destekçisi ve tamamlayıcısı niteliğindeki gayrimenkul verilerimizle birlikte, yapmış olduğumuz yeni geliştirmeler sayesinde Konumsal Analiz ve Büyük Veri Analitiği alanlarında Türkiye ve gelişmekte olan ülkelerin öncü şirketleri arasında yer almayı da hedefliyoruz” diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Mono Mimarlık Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırım yapacak

Mono Mimarlık Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırım yapacak

Mono Mimarlık Tekirdağ Orion AVM'ye 45 milyon dolarlık yatırımla kapasite artışı, otel ve şehir müze

10 Ekim 2017


Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat ‘Yılın Kurumsal Şirketi’ ödülünü kazandı

Ceylan İnşaat, bu yıl ilki gerçekleştirilen düzenlenen Altın Badem Ödülleri’nden ‘Yılın Kurumsal Şir

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.