RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek

Girişimciliğe teşvik edici çalışmalar yürüten RE/MAX Türkiye, gayrimenkul sektöründe çalışan ya da çalışmayı hedefleyen girişimci adaylara yönelik ücretsiz kariyer semineri yapacak.

17 Ekim 2017
RE/MAX Türkiye ücretsiz kariyer semineri düzenleyecek Profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sağlayan RE/MAX Türkiye, girişimciliğe teşvik edici çalışmalarını katılımın ücretsiz olduğu sertifikalı seminer programları hayata geçiriyor. Söz konusu seminerlerden yenisi ise 28 Ekim 2017 Cumartesi günü 13.00-16.30 saatleri arasında The Marmara Taksim Hotel’de düzenlenecek. Seminerde, eğitmen Barış Kılıçarslan, sektörde çalışmaya yönelik önemli ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak.

Seminerde, gayrimenkul sektöründe kalıcı olmanın yolları, doğru hedef belirleyerek hedefe ulaşmak ve doğru alıcı-satıcı ile çalışmak gibi başlıkların değerlendirilecek. Düzenlenecek olan seminere hâlihazırda sektörde görev yapan ya da kendi işini kurarak görev yapmayı planlayan herkes katılım sağlayabilecek. Sınırlı kontenjana sahip kariyer seminerine kayıtları ise RE/MAX’ın internet sitesinden yapılabilecek.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bill Gates Arizona'da akıllı şehir kuracak

Bill Gates Arizona'da akıllı şehir kuracak

Microsoft’un kurucusu olan Bill Gates, ABD’nin Arizona eyaletinden satın alığı arazinin üzerinde akı

13 Kasım 2017


Çin'den yabancı yatırımcılara yüzde 51 pay izni çıktı

Çin'den yabancı yatırımcılara yüzde 51 pay izni çıktı

Çin, yabancı yatırımcılar için sınırları kaldırarak yabancı finansal kurumların ülkedeki aracı kurum

10 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.