Resim İstanbul Projesinden Yeni Kampanya

Ortadoğu Grup, Resim İstanbul projesi için yeni bir kampanya hazırladı.

17 Haziran 2014
Resim İstanbul Projesinden Yeni Kampanya

Ortadoğu Grup, Resim istanbul projesi için yeni bir kampanya hazırladı.

Ortadoğu Grup’un Sancaktepe’de inşa ettiği Resim İstanbul projesi, yeni kampanyasını 15 Haziran Pazar Babalar Günü’nde projenin satış ofisinde açıkladı. Kampanyada son derece düşük peşinat ve taksitler var. Kampanya şartlarının bizzat Ortadoğu Grup CEO’su Mehmet Gür tarafından açıklanması da sektörde bir ilk olarak tarihe geçti.

2 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Kampanya hakkında bilgi veren Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Gür, kampanya kapsamında daire tipine göre belirlenmiş çok düşük tutarlarda peşinat alındığını belirtti. Gür, projede daire peşinat fiyatlarının 1+1’lerde 2 bin TL, 2+1’lerde 4 bin TL, 3+1’lerde 5 bin TL ve 4+1’lerde 10 bin TL olduğunu açıkladı.

TESLİM TARİHİNE KADAR DÜŞÜK FİYAT AVANTAJI

Düşük tutarda peşinatın yanı sıra teslime kadar aylık taksit ödemelerinin de ev sahibi olmak isteyenleri rahatsız etmeyecek seviyede tutulduğunu belirten Gür, kampanyanın özellikle kiracılar için büyük avantaj sağladığının altını çizdi. Mehmet Gür, kampanyanın teslime kadar ödenecek aylık taksitlerinin çok düşük olması sayesinde kiracıların rahatlıkla hem kiralarını ödeyip hem de satın aldıkları evin taksitlerini ödeme imkanına sahip olabileceğini anlattı. Projede daire tiplerine göre teslime kadar ödenecek aylık taksitlerin 1+1 daireler için aylık 784 lira olduğunu söyleyen Gür, 2+1 daireler için aylık 1223 TL, 3+1 daireler için aylık 1756 TL ve 4+1 daireler için ise aylık 2 bin 558 TL olduğunu açıkladı.

Kampanyadan yararlanıp projeden daire almak isteyenlerin, daire bedelinin kalan kısmını banka kredisi kullanarak ödeyebileceğini belirten Gür, burada da sağladıkları avantaj sayesinde, daire sakinlerinin banka kredi ödemelerine dairelerini teslim aldıktan sonra başlayacaklarını söyledi.

DAİRE FİYATLARI

Kampanyanın en önemli özelliklerinden birinin de vade farkı uygulamasının olmaması olduğunu ifade eden Mehmet Gür, kampanyada daire tiplerine göre fiyatların 1+1 dairelerde 235 bin 250 TL, 2+1 dairelerde 366 bin 750 TL, 3+1 dairelerde 526 bin 800 TL ve 4+1 dairelerde de 767 bin 450 TL olduğunu açıkladı.

PEŞİN ÖDEMELERDE YÜZDE 10 İNDİRİM

Kampanya kapsamında 235 bin 250 TL’den satışa sunulan 1+1 daireye 2 bin lira peşinat vererek sahip olunabileceğini açıklayan Gür, “Daire sahibi teslime kadarki 18 ay boyunca aylık 784 lira taksit ödüyor. Kampanya kapsamında ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı sunuyoruz. Uygun şartlarda ev sahibi olmak isteyen herkesi kampanyadan yararlanmaya bekliyoruz” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tuğra Gönden: Gayrimenkul teknolojisi girişimleri artıyor

Tuğra Gönden: Gayrimenkul teknolojisi girişimleri artıyor

Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden, 2017 yılında izlenmesi gereken 5 gayrimenkul tekno

20 Eylül 2017


Forbes İstanbul’da en fazla kazandıracak 50 projeyi belirledi

Forbes İstanbul’da en fazla kazandıracak 50 projeyi belirledi

Konut almak isteyen yatırımcılar alacakları evlerde yaşam alanı özelliğine de dikkat ediyor. Hem yat

20 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat