Reysaş Sancaktepe Arsası İçin Sur Yapı İle Anlaştı

04 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Reysaş Sancaktepe Arsası İçin Sur Yapı İle Anlaştı
Reysaş Sancaktepe arsası için Sur Yapı ile el sıkıştı. Firma daha önce aynı arsa için Dumankaya İnşaat ile anlaşmış fakat daha sonra sözleşmeyi iptal ettiğini duyurmuştu...

Reysaş Sancaktepe arsası için Sur Yapı ile el sıkıştı. Firma aynı arsa için 17 Şubat’ta Dumankaya İnşaat ile anlaşmış fakat Dumankaya inşaatın Paralel Yapı’ya yönelik düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınmasınının ardından sözleşmeyi 22 Nisan’da iptal etmişti.

DUMANKAYA'DAN ALDI SUR'A VERDİ
Reysaş bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada Sancaktepe arsası için Sur Yapı ile anlaştığını duyurmuştu. Açıklama şöyle; “Şirketimizin 4 Nisan 2016 tarih ve 298 sayılı Yönetim Kurulu Kararı doğrultusunda; İstanbul İli Sancaktepe İlçesi 9-10 Pafta 1674 Parsel üzerinde bulunan 10.783,80 m2 ve İstanbul İli Sancaktepe İlçesi 6650 Ada 17 Parsel üzerinde bulunan 18.316,57 m2 konut imarlı arsalar üzerine konut yapılması için Türkiye'nin ve bölgenin önde gelen inşaat proje şirketlerinden SUR YAPI Endüstri San. ve Tic.Anonim Şirketi ile şirketimiz arasında "Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi" imzalanmıştır. İnşaat "Hasılat Paylaşımı" esasına göre, 2016 yılında başlayıp 30 ay içinde bitirilecektir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Reysaş Sancaktepe Arsası İçin Sur Yapı İle Anlaştı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap