Rönesans Holding’e Rusya’dan İki Büyük Ödül

07 Temmuz 2014
PAYLAŞ
Rönesans Holding’e Rusya’dan İki Büyük Ödül

Rönesans Holding, Rusya gayrimenkul sektöründe iki büyük ödülün sahibi oldu.

Rusya’da pek çok sektörde faaliyet göstererek bu ülkede Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden şirketlerden biri olan Rönesans Holding, ülkenin gayrimenkul sektöründeki en prestijli ödüllerinden ikisini kucakladı.

Müteahhitlik sektörü başta olmak üzere birçok sektördeki başarısını ticari gayrimenkul alanında da sürdüren Rönesans, Rusya’nın en önemli ödüllerinden Commercial Real Estate Federal Awards (Ticari Gayrimenkul Federal Ödülleri) kapsamında, hem ‘Yılın Yatırımcısı Ödülü’ne hem de ‘Yılın En İyi AVM’si kategorilerinde Altın Tuğla Ödülü’ne layık görüldü.

13 AYRI KATEGORİ

Rusya’da faaliyet gösteren, gayrimenkul sektörünün yerli – yabancı en büyük yatırımcılarının ve geliştirdikleri projelerin 13 ayrı kategoride değerlendirildiği Commercial Real Estate Federal Ödülleri 2003 yılından bu yana gerçekleştiriliyor. CRE Federal Ödüllerinin 11’incisi bu yıl 24-26 Haziran tarihleri arasında Sochi’de düzenlendi.

EN İYİ AVM

Rusya’nın 31 şehrinden, aralarında; yatırımcılar, yöneticiler, işadamları, mimarlar ve mühendislerin bulunduğu sektör profesyonellerinin oy kullandığı CRE Federal Ödüllerinde Rönesans Holding’e bağlı olarak Rusya’daki gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini yürüten şirketi Renaissance Development’ın, yatırımları ve projeleri değerlendirildi. Değerlendirme sonucunda şirket geliştirdiği gayrimenkul projeleriyle Yılın Yatırımcısı Ödülü’nü alırken, Rusya’nın en büyük AVM’lerinden olan Aura Yaroslavl AVM, ‘En İyi AVM’ seçildi.


"Rönesans Holding’e Rusya’dan İki Büyük Ödül" haberine ait yorum yok

Yorum Yap