Roya Nova projesi, yatırımcılarına yeni bir yaşam konsepti sunuyor

Roya Yapı imzasıyla tasarlanan, Roya Nova projesi insanı ve sürdürülebilir çevreyi odağına alan bir yaşam alanı yaratıyor.

11 November 2017
Roya Nova projesi, yatırımcılarına yeni bir yaşam konsepti sunuyor TAGO Architects güvencesi ve Roya Yapı imzasıyla hayat geçirilen ve 28 bin 800 metrekare alan üzerinde yükselen Roya Nova Rezidans projesi, Anadolu Yakası’nın yaşam merkezi Ataşehir ile Ümraniye arasında hayata geçiriliyor. Lokasyonuyla dikkat çeken ve Finans Merkezi’nin yakınındaki konumuyla; insanı, hayatı ve sürdürülebilir çevreyi odağına alan bir yaşam konsepti vaat eden proje yaşam alanı anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye’de İstanbul merkez ofisinin dışında Tokyo, Bükreş, Kiev ve Dubai’deki ofislerinde Avrupa, Orta Asya ve Uzakdoğu’da projeler üreten Mimar Gökhan Aktan Altuğ önderliğindeki Tago Architects tasarımı, Roya Yapı’ya ait Roya Nova projesi, Anadolu Yakası’nın yaşam merkezi Ataşehir ile Ümraniye arasında inşa ediliyor.

FİNANS MERKEZİ VE BOTANİK BAHÇEYE KOMŞU

Finans Merkezi’ne 800 metre mesafede, Türkiye’nin en büyük botanik bahçelerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne ise yürüme mesafesinde hayata geçirilen proje, ulaşım araçları olan metro ve otobüs duraklarına da yakın bir noktada konumlanıyor. Toplam 32 katlı Roya Nova projesinde 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere toplam 255 daireden meydana geliyor.Tasarım, işlevsellik ve konforu bünyesinde toplayarak inşa edilen proje, yatırımcılarına üst düzey kalitede yaşam alanları sunuyor. Proje, plandaki ışık kalitesi, panoramik manzara, servis alanlarının etkin bir şekilde birleştirilmesi ve mevcut kentsel doku ile iletişim, tasarımı şekillendiren temel parametreleri oluşturarak, gelecekte bu bölgede yapılacak diğer kuleler için erişilebilir ve sürdürülebilir yaklaşımlara ilham vermesi planlanıyor.

HER İHTİYACA YÖNELİK SOSYAL DONATI

Projede, hem sosyal ihtiyaçların, hem de işlerin yürütülebilmesini mümkün kılmak ve bu fonksiyonları karşılamak amacıyla tasarlanan sosyal tesis, toplantı salonları, hobi odaları, spor birimleri ve açık alanda toplanma alanları, lobi ve ticari mekânlar yer alıyor.

Roya Nova projesi, ev sahiplerini, kullanmaya vakit bulamayacakları birçok fonksiyonun maddi yükünden koruyan, her anlamda verimli ve kişiselleştirmeye açık bir yaşam alanı yaratıyor. Bunu sağlayan cephe tasarımı ve net alan kullanımını arttıran iç mekan yaklaşımları bu yaşam alanlarını destekleyerek, dairelerinin güneş enerjisinden maksimum düzeyde faydalanacak şekilde dizayn ediliyor.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Haziran 2020 kira artış oranı belli oldu

Haziran 2020 kira artış oranı belli oldu

Kiralara bu ay içerisinde yapılacak zam oranı açıklandı. İşte Haziran 2020 kira artış oranı…

03 June 2020


İngiltere'de konut fiyatları sert düşüş yaşadı

İngiltere'de konut fiyatları sert düşüş yaşadı

Koronavirüs etkileri İngiltere gayrimenkul pazarında da olumsuz bir şekilde görüldü.

02 June 2020


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum