Roya Nova Rezidans yüksek kazançla yatırımcıyı buluşturuyor

Roya Yapı’nın hayata geçirdiği Roya Nova Rezidans projesinin lansman toplantısında firma yetkileri hem proje hem de hedefledikleri 2 yeni proje hakkında bilgi verdi.

21 December 2017
Roya Nova Rezidans yüksek kazançla yatırımcıyı buluşturuyor ‘Kalite yapımızda var’ anlayışıyla gayrimenkul sektöründe projelere imza atan Roya Yapı ilk büyük markalı konut projesi olan Roya Nova Rezidans projesini lansmanını düzenlendi. Yatırımcılar tarafından da ilgiyle karşılanan ve İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında inşa ediliyor.

Roya Nova Rezidans projesinin satışının yüzde 40’ını tamamladıklarını dile getiren Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, “Projemizin sahip olduğu yüksek kalite ve sunduğu yüksek kazançla bölgenin yıldızı olacağına inanıyoruz. Çünkü yatırımcılara sadece bir konut projesi değil yaşamın değerini yükselterek zirveye taşıyan benzersiz bir yaşam konsepti sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Tago Mimarlık, Ared Yapı ve DRS Yapı’nın ortak güç birliğinin bir yansımasını oluşturan Roya Nova Rezidans projesi sektöre yeni bir kulvar kazandırmayı amaçlıyor. Proje, hem mimari tasarımı hem de lokasyonuyla yatırımcıya sunduğu yüksek kazanç potansiyeliyle dikkat çekiyor.

Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, projenin her yönüyle sektöre yepyeni bir bakış açısı kazandırdığının altını çizerek, “İlk olarak arazi belirleyerek işe başladık. İkinci aşamada projenin detaylarını oluşturduk. Arazi seçiminde İstanbul Finans Merkezi’nin yatırım değeri açısından getirisi yüksek, hızla değerlenen bir bölgede olması bizi çok heyecanlandırdı. Biz de mimarlık ve mühendislik açısından sahip olduğumuz güçlü donanımımızı bölgeye kazandırmak istedik” diye ekledi.

“YAŞAMIN YÜKSELEN DEĞERİ”

Aykanat, sektörde ilk kez yatırımcıları ve mimarlarla aynı platformda buluştuklarını söyleyerek, “Roya Nova Rezidans, ilk büyük markalı konut projemiz olarak sektörde yeni bir açılım kazandırıyor. Projemiz, mimarlarımızın kendi beğenileri ve kalitelerine göre çizilerek yatırımcılarla buluşuyor. Bu nedenle sloganımızı da ‘Yaşamın yükselen değeri’ olarak belirledik” dedi.



“YATIRIMCILARIN DA DİKKATİNİ ÇEKİYOR”

Ayrıca sektöre optimum maliyetle maksimum verimliliğin elde edildiği örnek bir proje kazandırma çabasıyla ilerlediklerine işaret eden Aykanat, “Projemizi kendi kendine yetebilen bir mimari anlayışla inşa ediyoruz. Bu yönüyle ‘yaşam ve yatırımcı dostu’ olarak öne çıkmayı başarıyor. Sunduğumuz yüksek kaliteyle birleşen yüksek yaşam standardı, yatırımcılarımızın da dikkatinden kaçmıyor. Lansmana çıktığımız ilk günden bu yana projemizin yüzde 40’ının satışını tamamlayarak yatırımcılarımızla kurduğumuz dostluğu pekiştirmeyi başarmış bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.

PROJEDE AİDATLARIN METREKARESİ 2,5 TL

Projeyle yatırımcıların en çok şikâyet ettiği yüksek aidat rakamlarını minimum düzeye düşürdüklerine dikkat çeken Aykanat, “Projemizin sektördeki projelere göre en düşük aidatlara sahip olacağı konusunda iddialıyız. Diğer projelerde metrekare başına ortalama 6-7 liraya uzanan aidatlar, projemizde metrekaresi 2,5 lira civarında olacak” sözlerini ekledi.

Anadolu Yakası’nın ulaşım merkezinde konumlanan proje hakkında detayları hakkında da konuşan Aykanat, “1+-0, 1+-1 ve 2+-1 tipinde 251 daire ve 4 ticari üniteden oluşan Roya Nova Rezidans’ta metrekare fiyatları 5.800 TL’den başlıyor. Anadolu yakasının ulaşım merkezinde yer alan konumu, lokasyon avantajını beraberinde getiriyor. Projemiz, 1. Köprü, 2. Köprü, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi noktalara uzanan ulaşım aksının merkezinde, metro istasyonu, otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor” diye belirtti.

ROYA ROSA VE Roya Gold PROJELERİ YOLDA

Hayata geçirdikleri Roya Nova projesinin ardından gelecek hedefleriyle de ilgili bilgi veren Aykanat, “Roya Nova Rezidans’ın ardından Roya Rosa, Roya Gold gibi yeni projeleri de hayata geçirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu aşamada yeni projelerimizin fizibilite ve planlama aşamaları üzerinde titizlikle çalışıyoruz” dedi.




HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum