Royal Garden Kartal Projesinde Aidatları Düşürecek Sistem

16 Mart 2016
PAYLAŞ
Royal Garden Kartal Projesinde Aidatları Düşürecek Sistem

Royal Garden Kartal Residence projesinde aidatlar gri su sistemi ile düşük olacak...

Royal Group tarafından hayata geçirilen Royal Garden Kartal Residence projesinde aidatları düşürecek bir sisteme imza atılıyor. 12 bin metrekare peyzaj alanına sahip olan Royal Garden Kartal Residence projesinde gri su sistemi uygulaması kullanılacak. Bu kapsamda tuvaletlerde kullanılan sular hariç, banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan atık sular arıtılacak. Böylece hem su israfının önüne geçilecek hem de peyzaj için kullanılacak sudan tasarruf edilmiş olacak. Tüm bunların sonucunda aidatlar düşük olacak.

2 blok halinde yükselen Royal Garden Kartal Residence projesi toplam 374 adet konuttan meydana geliyor. Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Royal Garden Kartal projesi 13 bin 350 metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor.

Royal Garden Kartal projesi 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, bahçe dubleksi ve çatı dubleksi diplerinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin büyüklükleri 78 metrekare ile 360 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Royal Garden Kartal projesi Boğaziçi Köprüsü’ne 22 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 21 kilometre, TEM bağlantı yoluna 3,5 kilometre, İDO Kartal’a 3 kilometre, Anadolu Adalet Sarayı’na 2 kilometre mesafede konumlanıyor.

Royal Garden Kartal Residence sosyal olanakları arasında;

- Açık kapalı yüzme havuzu
- Güneşlenme terası
- Kadın ve erkekler için ayrı spa merkezi
- Fitness center
- Basketbol sahası
- Çocuk oyun parkı
- Yürüyüş yolları
- Müzik ve hobi odaları
- Otopark
- Güvenlik bulunuyor.


"Royal Garden Kartal Projesinde Aidatları Düşürecek Sistem" haberine ait yorum yok

Yorum Yap