Royal Garden Yakacık projesinde ön talep dönemi başladı

Royal Group tarafından Kartal’da yükselen Royal Garden Yakacık 550 bin TL’den başlayan konut fiyatlarıyla ön talep toplama sürecine başladı.

12 Ağustos 2017
Royal Garden Yakacık projesinde ön talep dönemi başladı Royal Group imzasıyla Yakacık’ta yeni bir yaşam alanı kurmayı hedefleyen son projesi Royal Garden Yakacık, cazip fiyat fırsatıyla ön talep toplamaya başladı. Projede resmi satışları ise 10 gün sonra yapılacak lansman ile birlikte başlayacak. Kartal’da bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan Royal Garden Yakacık, toplam 200 konuttan meydana geliyor.  

ŞİRKET BÜNYESİNDEN ALTERNATİF ÖDEME SEÇENEKLERİ

Projedeki konutların fiyatları ise 550 bin TL’den başlıyor. Banka kredisi ile ev sahibi olma imkânı da sunan proje, şirket bünyesinde de alternatif ödeme seçenekleriyle de yatırımcılarına kolaylık sağlıyor. Royal Garden Yakacık projesinde hayatın Şubat 2019’da başlaması planlanıyor.

10 BİN METREKARE ALANA KURULAN YENİ YAŞAM ANLAYIŞI

Her yatırımcının yaşam tarzına uyacak konutu bulacağı Royal Garden Yakacık 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. Toplam 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje, sosyal olanaklarıyla Kartal’da yaşam standardını değiştirmeye hazırlanıyor. Royal Garden Yakacık,  yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, peyzaj, spor alanları, güvenlik ve otopark gibi özelliklerle donatılarak hayata geçiriliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.