Royal Marin Business Center ile iş dünyasının yeni rotası Kartal

Farklı ve modern yapılarıyla inşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Royal Group, lüks bir yatı andıracak ve klasik iş merkezi anlayışını yerle bir edecek projesi Royal Marin Business Center’ı Kartal’da hayata geçirecek.

04 Ağustos 2017
Royal Marin Business Center ile iş dünyasının yeni rotası Kartal Royal Group, keşfetme merakıyla yeni nesil mimari anlayışın dışına çıkarak tasarlayacağı projesinde kalıplara ve alışılmış düzene adeta meydan okuyor. Royal Group, Royal Marin Business Center ile iş dünyasındaki rotasını Kartal’a çeviriyor.

İŞ DÜNYASININ ROTASI KARTAL’A KIRILIYOR

Hayata geçirdiği ve kalıpların dışında tasarlanan projeleriyle Kartal’da farklı bir yere sahip olan Royal Group, iş dünyasına yeni bir konsept getirmeye hazırlanıyor. Bembeyaz lüks bir yatı andıracak mimari ve ayrıcalıklı özelliklerle inşa edilecek olan Royal Marin Business Center iş dünyasında dikkat çekecek.

 ‘Üstün standart ve yüksek gusto’ anlayışıyla diğer business center projelerinden ayrılan Royal Marin Business Center, son teknolojiyle donatılmış iç tasarımıyla da dinamik bir merkeze dönüşecek.

ÜSTÜN TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER VE MODERN MİMARİ

Modern mimari çizginin yanı sıra yenilikçi özellikler ve yapılara prestij katan özenli detaylarla donatılacak olan Royal Marin Business Center, iş dünyasının yeni buluşma noktası olacak.

Royal Group, çağın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek modern mimariyle tasarlanan, gelişen ve değişen global düzene uyumuyla yerini günden güne sağlamlaştırıyor. Yeni projesinde de en ince ayrıntıya kadar titizlikle çalışan Royal Group, Royal Marin Business Center’ın dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılıyor olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. D100 karayolu üzerinde bulunan proje, bu teknoloji ile yoğun bir karayolundan geçen milyonlarca motorlu aracın neden olduğu ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek ofislerdeki konfor düzeyini bir kat daha artıyor.

ALIŞILMIŞIN DIŞINDA OFİS DÜZENİ


Proje, yaklaşık 2 bin metrekarelik bir arsa üzerinde 51 metre yükseklik ve 28 metre genişliğiyle devasa bir yatı andıran mimarisiyle iş merkezi tanımına yepyeni bir anlam kazandıracak.  

Royal Marin Business Center, zemin katta bulunan toplantı salonları, otoparkların olduğu iki katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 kattan oluşuyor. Katların tavan yükseklikleri zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3,5 metre olarak dizayn edilen proje, toplamda 7 bin metrekare kullanım alanı sunuyor.

Ayrıca proje, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte yükseliyor. Royal Marin Business Center projesinin bodrum katında, diğer katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları da bulunuyor.

ŞEHRİN EN DİNAMİK NOKTASINDA YÜKSELECEK

İş merkezlerinin şehrin en dinamik merkezinde olması gerektiği düşüncesinden yola çıkarak Kartal’ın en önemli noktası D100 karayolu üzerinde yapılandırılan Royal Marin Business Center, kara, deniz ve hava ulaşımına çok yakın bir konumda yer alıyor. Proje, hemen bitişiğindeki metro istasyonu, hastanelere, okullara, eğlence ve alışveriş merkezlerine ve sahil şeridine yakınlığıyla da ön plana çıkıyor.  Royal Marine Business Center projesinin bölgenin iş hayatına renk katacağı öngörülüyor.

İŞ DÜNYASI İÇİN YENİ BİR CAZİBE MERKEZİ

Hayata geçirdiği tüm yapılarında yüksek standart ve prestiji bir araya getirerek elit projelere imza atan Royal Group, Business Center projesiyle de aynı kaliteyi devam ettiriyor. Üstün teknolojik donanım ve modern mimarisiyle iş yaşamına kalite ve güven katacak olan projenin, ulusal ve uluslararası yatırımcılar tarafından yeni bir cazibe merkezi haline dönüştürülmesi bekleniyor.

 

 

 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bulvar Atakent’te satışlar hızla devam ediyor

Bulvar Atakent’te satışlar hızla devam ediyor

Maksem-Oğuzkağan Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde satışlar hızla deva

16 Temmuz 2018


Deniz İstanbul Cazibe Merkezi Olacak

Deniz İstanbul Cazibe Merkezi Olacak

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen Denizİstanbul, İstanbul’un marinaya sahip tek kasabası

16 Temmuz 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum