Rüya Kent Prestij Projesi 20 Mayıs'ta Satışta

12 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Rüya Kent Prestij Projesi 20 Mayıs'ta Satışta
Zonguldak Kozlu'da yaşama geçirilen Rüya Kent Prestij projesi lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle 20 Mayıs'ta satışa çıkıyor...

Yeşilyurt inşaat tarafından hayata geçirilen Rüya Kent Prestij projesi Zonguldak’ta deniz manzarasına hakim Kozlu tepesinde yer alıyor.

20 ile 29 Mayıs tarihleri arasında Zonguldak Dedeman Otel’de yatırımcıların beğenisine sunulacak olan Rüya Kent Prestij projesinde tanıtıma özel lansman fiyatları ve ödeme planları sunulacak.

23 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Rüya Kent Prestij projesi 5 blok halinde yükseliyor. 65 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 261 konut, 14 villa ve 12 ticari birimden meydana geliyor.

Rüya Kent Prestij projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 90 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 346 metrekare arasında değişirken, villaların alanları 248 metrekare olarak dizayn edildi.

Rüya Kent Prestij projesi Karadeniz Ereğlisi ve Filyos'a 50 kilometre, Kozlu merkeze 1 kilometre, Kozlu otogara 900 metre mesafede konumlanıyor.

Haziran 2019’da teslimlerin yapılması planlanan Rüya Kent Prestij projesinin sosyal olanakları arasında;

- Fitness Center
- Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
- Sauna
- Buhar odaları
- Hamam ve Jakuzi
- Hobi Alanları
- Basketbol sahası
- Futbol sahası
- Voleybol sahası
- Hobi Bahçesi
- Meyve Bahçesi
- Bisiklet Parkuru
- Çocuk Oyun Alanları
- Cafe
- Yürüyüş Yolu
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Rüya Kent Prestij Projesi 20 Mayıs'ta Satışta" haberine ait yorum yok

Yorum Yap