Rüya Kent Prestij Projesi 20 Mayıs'ta Satışta

Zonguldak Kozlu'da yaşama geçirilen Rüya Kent Prestij projesi lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle 20 Mayıs'ta satışa çıkıyor...

12 Mayıs 2016
Rüya Kent Prestij Projesi 20 Mayıs'ta Satışta Zonguldak Kozlu'da yaşama geçirilen Rüya Kent Prestij projesi lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleriyle 20 Mayıs'ta satışa çıkıyor...

Yeşilyurt inşaat tarafından hayata geçirilen Rüya Kent Prestij projesi Zonguldak’ta deniz manzarasına hakim Kozlu tepesinde yer alıyor.

20 ile 29 Mayıs tarihleri arasında Zonguldak Dedeman Otel’de yatırımcıların beğenisine sunulacak olan Rüya Kent Prestij projesinde tanıtıma özel lansman fiyatları ve ödeme planları sunulacak.

23 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Rüya Kent Prestij projesi 5 blok halinde yükseliyor. 65 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 261 konut, 14 villa ve 12 ticari birimden meydana geliyor.

Rüya Kent Prestij projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 90 milyon TL yatırım bedeline sahip olan projede dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 346 metrekare arasında değişirken, villaların alanları 248 metrekare olarak dizayn edildi.

Rüya Kent Prestij projesi Karadeniz Ereğlisi ve Filyos'a 50 kilometre, Kozlu merkeze 1 kilometre, Kozlu otogara 900 metre mesafede konumlanıyor.

Haziran 2019’da teslimlerin yapılması planlanan Rüya Kent Prestij projesinin sosyal olanakları arasında;

- Fitness Center
- Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
- Sauna
- Buhar odaları
- Hamam ve Jakuzi
- Hobi Alanları
- Basketbol sahası
- Futbol sahası
- Voleybol sahası
- Hobi Bahçesi
- Meyve Bahçesi
- Bisiklet Parkuru
- Çocuk Oyun Alanları
- Cafe
- Yürüyüş Yolu
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat