Sakarya Erenler’de 50’inci Yıla 50 Proje!

07 Eylül 2015
PAYLAŞ
Sakarya Erenler’de 50’inci Yıla 50 Proje!

Sakarya'ya bağlı Erenler Belediyesi'nde 50'inci yılda 50 proje kampanyası kapsamında projeler birer birer hayata geçiyor.

Erenler Belediyesi tarafından Merkez Mahalle Yavuz Selim caddesi arkasında kalan 1085 nolu sokakta 4.5 dönüm arazi üzerine yeni bir sosyal donatı alanı daha kazandırılıyor.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün seçim vaatleri içerisinde 50. Yılda 50 projeler kapsamında bulunan her mahalleye sosyal donatı alanları ve spor tesisleri projesi bir bir hayata geçiriliyor. İçerisinde kafeterya, açık otopark, basketbol sahası, fitness ekipmanları, çocuk oyun grupları, dinlenme alanları ve toplamda 1 buçuk dönüm yeşil alanın olduğu tesis hizmete giriyor.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı açıklamada, “Bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda 7’den 77’ye herkesin istifade edebileceği bir hizmeti daha yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Seçim öncesi vaad ettiğimiz gibi hizmet bizim işimiz. Sosyal alan ve spor tesislerini her mahallemizde hayata geçireceğiz” dedi.

İHA


"Sakarya Erenler’de 50’inci Yıla 50 Proje!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap