Salıpazarı'ndaki Halkbank Binası Otel Oluyor

Halk GYO tarafından kiralanan Salıpazarı'ndaki Halkbank binası Sapaz Otelcilik tarafından tadilatı yapılarak 3 yıldızlı otele dönüştürülüyor...

13 Temmuz 2016
Salıpazarı'ndaki Halkbank Binası Otel Oluyor Halk GYO tarafından kiralanan Salıpazarı'ndaki Halkbank binası Sapaz Otelcilik tarafından tadilatı yapılarak 3 yıldızlı otele dönüştürülüyor...

Sapaz Otelcilik Turizm İnşaat, Beyoğlu Kılıçali Paşa Mahallesi Meclisi Mebusan adresinde yer alan 10 katlı binayı tadilat yaparak 3 yıldızlı otele dönüştürecek.

Halkbankası GYO'ya ait olan 10 katlı bina bin 196,50 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje kapsamında 10 katlı binaya tadilat işlemi uygulanarak 11 kata çıkarılacak. Mevcutta bulunmayan 2. bodrum katı projeye dahil edilecek.

Toplam 125 oda kapasiteli olarak hayata geçirilecek olan Beyoğlu Sapaz Otel projesinde 2. bodrum katta otopark, 1. bodrum katta sığınak, zemin katta lobi ve restoran, 1 ila 8. katlar arasında odalar yer alacak.3 yıldızlı olarak yükselecek olan otelde hamami sauna, havuz gibi ünitelere yer verilmedi. 28 araç kapasiteli otoparkın yer aldığı projede her katta 17 oda bulunuyor.

Beyoğlu Sapaz Otel sahile 200 metre, Karaköy'e 700 metre, Beyoğlu'na 1,5 kilometre, Kabataş vapur iskelesine 1 kilometre mesafede konumlanıyor. Otel tramvay ve Karaköy vapur iskelesine yakın bir noktada yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

ABD’de ikinci el konut satışında düşüş

Amerika Birleşik Devletleri’nde yayımlanan rapora göre haziran ayından ülkede ikinci el konut satışı

25 Temmuz 2017


İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul’da enerji santrali kurulacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kemerburgaz’da 70 dönümlük araziye 5MW’lık enerji tarlası kuracağını

25 Temmuz 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat