Salıpazarı'ndaki Halkbank Binası Otel Oluyor

13 Temmuz 2016
PAYLAŞ
Salıpazarı'ndaki Halkbank Binası Otel Oluyor
Halk GYO tarafından kiralanan Salıpazarı'ndaki Halkbank binası Sapaz Otelcilik tarafından tadilatı yapılarak 3 yıldızlı otele dönüştürülüyor...

Sapaz Otelcilik Turizm İnşaat, Beyoğlu Kılıçali Paşa Mahallesi Meclisi Mebusan adresinde yer alan 10 katlı binayı tadilat yaparak 3 yıldızlı otele dönüştürecek.

Halkbankası GYO'ya ait olan 10 katlı bina bin 196,50 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje kapsamında 10 katlı binaya tadilat işlemi uygulanarak 11 kata çıkarılacak. Mevcutta bulunmayan 2. bodrum katı projeye dahil edilecek.

Toplam 125 oda kapasiteli olarak hayata geçirilecek olan Beyoğlu Sapaz Otel projesinde 2. bodrum katta otopark, 1. bodrum katta sığınak, zemin katta lobi ve restoran, 1 ila 8. katlar arasında odalar yer alacak.3 yıldızlı olarak yükselecek olan otelde hamami sauna, havuz gibi ünitelere yer verilmedi. 28 araç kapasiteli otoparkın yer aldığı projede her katta 17 oda bulunuyor.

Beyoğlu Sapaz Otel sahile 200 metre, Karaköy'e 700 metre, Beyoğlu'na 1,5 kilometre, Kabataş vapur iskelesine 1 kilometre mesafede konumlanıyor. Otel tramvay ve Karaköy vapur iskelesine yakın bir noktada yer alıyor.

"Salıpazarı'ndaki Halkbank Binası Otel Oluyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap