Şalvarağa Evleri 2 villaları 2 milyon 250 bin avrodan satılacak

Bodrum’da ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen ve 5 adet villadan oluşan Şalvarağa Evleri 2 projesi, kişiye özel ödemek seçenekleriyle 2 milyon 250 bin avrodan başlıyor.

18 Temmuz 2017
Şalvarağa Evleri 2 villaları 2 milyon 250 bin avrodan satılacak Bodrum’da ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen ve 5 adet villadan oluşan Şalvarağa Evleri 2 projesi, kişiye özel ödemek seçenekleriyle 2 milyon 250 bin avrodan başlıyor.

Çağdaş İnşaat tarafından Bodrum Kumbahçe’de hayata geçirilen Şalvarağa Evleri 2, Bodrum merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje, 4 bin metrekare alan üzerine toplam 5 villadan oluşuyor. Şalvarağa Evleri 2 projesindeki villaların büyüklükleri ise 394 metrekare ile 570 metrekare arasında değişiklik gösterirken ferah bir yaşam alanı sunmayı hedefliyor. Fiyatları 2 milyon 250 bin avrodan başlayan Şalvarağa Evleri 2 projesindeki dairelerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor. Ayrıca projede kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Tekne sahibi yatırımcılar için 'Gemi Yanaşma İskelesi'

Sosyal donatılar açısından da alıcılara geniş imkânlar sunmayı hedefleyen projenin her villaya özel havuz yer alıyor. Ayrıca projedeki villalar, Bodrum Kalesi, Kos Adası ve Karaada manzarası hâkim bir noktada konumlanıyor. Şalvarağa Evleri 2, yatırımcılara, güneşlenme alanları, yeşil alan, güvenlik ve otopark gibi sosyal donatılar da sağlıyor. Ayrıca bu özel villalar, yapımı Çağdaş Holding tarafından tamamlanan, yurtiçi ve yurtdışı gemi ve feribot seferlerinin yapıldığı Gemi Yanaşma İskelesi’nin de üstünde konumlanması sebebiyle teknesi olan yatırımcılara benzersiz bir ayrıcalık sağlıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.