Saman Balyasından Ev

Görsel sanatlar öğretmenliği yapan Özgür ve Esin Ekinci çifti 15 yıldır hayalini kurdukları saman balyasından evi hayata geçirdiler. İşte Kırşehir'de saman balyasından yapılan ev...

20 Eylül 2016
Saman Balyasından Ev Görsel sanatlar öğretmenliği yapan Özgür ve Esin Ekinci çifti 15 yıldır hayalini kurdukları saman balyasından evi hayata geçirdiler. İşte Kırşehir'de saman balyasından yapılan ev...

15 yıldır saman balyası ile ev yapma projesini düşleyen Özgür ve Esin Ekinci çifti hayallerini gerçeğe dönüştürdü. Görsel sanatlar öğretmenliği yapan altı çocuklu çift Kırşehir'de saman balyasından yaptıkları eve çamurdan görsellik kazandırarak Kırşehir evi oluşturacak.

Hayata geçirdikleri ev hakkında konuşan Özgür Ekinci, yıllardır aklında biçimlendirdiği proje ile saman balyasını işleyerek sınırsız mekanlar oluşturabileceğini söyledi.

Yurt dışında birçok proje gördüğünü ancak kendi yapacağı evin daha sanatsal olması için çaba gösterdiğini belirten Ekinci, "Eşim ve ailemle birlikte toprakla tanıştık. Birdenbire bir ilham ve aşk ile başladık. 3 ay içerisinde yapabileceğimizi hayal edemezken birdenbire fazla yol aldık" dedi.

İŞTE SAMAN BALYASINDAN EV
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump'ın 20 Milyon TL'lik Yeni Evi

Ivanka Trump eşi ve üç çocuğuyla birlikte Washington'a taşınıyor. İşte Ivanka Trump'ın yeni evi...

04 Ocak 2017


Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Su Kulesini Rezidansa Dönüştürdüler

Mike Thomas ve mimar kızı İngiltere'deki metruk bir su kulesini 300 bin dolar harcayarak 3 odalı bir

13 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.