Samsun İlkadım TOKİ Evleri İhalesi Bugün

Samsun Ilkadım'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

26 Kasım 2015
Samsun İlkadım TOKİ Evleri İhalesi Bugün

TOKİ Samsun İlkadım projesi bugün saat 14:30'da ihaleye çıkıyor...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Samsun İlkadım Kıran mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim projesi 1. etap kapsamında 953 konutun inşaatı ve altyapı, çevre düzenleme işini bugün ihaleye çıkarıyor.

Samsun İlkadım TOKİ Evleri ihalesi bugün saat 14:30'da Toki İstanbul Hizmet Binası'nda Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) adresinde gerçekleşecek.

Samsun İlkadım TOKİ Evleri kapsamında 953 konutun yapım işi ihalesini kazanan firmaya 10 gün içinde yer teslimi yapılacak. Projenin yapım süresi ise yer teslim tarihinden itibaren toplam 700 takvim günü olarak belirlendi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

tahir adalı

27 Jan 2016, 01:00

kentsel dönüşüm de erdoğan tok hastahane mahallesi sakinlerini kandırdı. millet evlerini 5 yıldır bu meseleden tadilat dahi yaptıramadı.ne satabiliyoruz,nede kiraya verebiliyoruz. komşularımızın çoğu evlerini boşaltıp kiraya gitti. erdoğan tok temmuz dedi eylül dedi,acak 2016 dedi insanları kandırıp duruyor. kardeşim el vicdan bu insanlar cumhur başkanı hürmetine sana oy verdi. bundan sonra alamazsın. sen dürüst bir başkan değilsin.yemin olsun necaddit başkan devam etse idi bu mesele şimdi bitmişti büyük hata yaptık.


GÜNDEM HABERLERİ


Kayaşehir Toki Evleri İhalesi Ertelendi!

Kayaşehir Toki Evleri İhalesi Ertelendi!

Kayaşehir Toki Evleri 5 Haziran'a ertelendi...

12 Mayıs 2017


Ayder Yaylası'nda Tek Yetkili Toki Oldu!

Ayder Yaylası'nda Tek Yetkili Toki Oldu!

TOKİ Karadeniz'in en ünlü yaylası olan Ayder Yayla'sını dönüştürmek için hazırlıklara başladı...

12 Mayıs 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat