Samsun İlkadım TOKİ Evleri İhalesi Bugün

26 Kasım 2015
PAYLAŞ
Samsun İlkadım TOKİ Evleri İhalesi Bugün

TOKİ Samsun İlkadım projesi bugün saat 14:30'da ihaleye çıkıyor...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Samsun İlkadım Kıran mahallesi kentsel dönüşüm ve gelişim projesi 1. etap kapsamında 953 konutun inşaatı ve altyapı, çevre düzenleme işini bugün ihaleye çıkarıyor.

Samsun İlkadım TOKİ Evleri ihalesi bugün saat 14:30'da Toki İstanbul Hizmet Binası'nda Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) adresinde gerçekleşecek.

Samsun İlkadım TOKİ Evleri kapsamında 953 konutun yapım işi ihalesini kazanan firmaya 10 gün içinde yer teslimi yapılacak. Projenin yapım süresi ise yer teslim tarihinden itibaren toplam 700 takvim günü olarak belirlendi.


"Samsun İlkadım TOKİ Evleri İhalesi Bugün" haberine ait 1 yorum

tahir adalı

27 Jan 2016, 00:00

kentsel dönüşüm de erdoğan tok hastahane mahallesi sakinlerini kandırdı. millet evlerini 5 yıldır bu meseleden tadilat dahi yaptıramadı.ne satabiliyoruz,nede kiraya verebiliyoruz. komşularımızın çoğu evlerini boşaltıp kiraya gitti. erdoğan tok temmuz dedi eylül dedi,acak 2016 dedi insanları kandırıp duruyor. kardeşim el vicdan bu insanlar cumhur başkanı hürmetine sana oy verdi. bundan sonra alamazsın. sen dürüst bir başkan değilsin.yemin olsun necaddit başkan devam etse idi bu mesele şimdi bitmişti büyük hata yaptık.

Yorum Yap