Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi İhaleye Çıkıyor

Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi projesi start alıyor. Bu kapsamda 29 işyeri yapım işi 21 Temmuz'da ihale edilecek...

13 Temmuz 2016
Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi İhaleye Çıkıyor Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi projesi start alıyor. Bu kapsamda 29 işyeri yapım işi 21 Temmuz'da ihale edilecek...

Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi, Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi'ne 29 adet işyeri yapım işini ihaleye çıkarıyor.

Keşif bedeli 16 milyon 750 bin TL olarak belirlenen işin ihalesi 21 Temmuz 2016 tarihinde saat 10:00'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. Kat 159 nolu Toplantı Salonu'nda yapılacak.

Şanlıurfa Matbaacılık Küçük Sanayi Sitesi'nde 29 işyerinin yapım işi birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmesi üzere ihale ediliyor.

İhale süreci tamamlanıp sözleşme noterce tescillendiğinden itibaren en geç 5 gün içinde yer teslimi yapılarak inşaat çalışmalarına başlanması hedefleniyor. 29 işyerinin bitirilmesi için verilen tarih ise 30 Kasım 2018 olarak belirlendi.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.