Saraylı Marbella projesi Kocaeli'ne lüks site hayatını getirmeye hazırlanıyor

Kocaeli Gölcük'te yükselen Saraylı Marbella projesi, uygun fiyatlarının yanı sıra lüks bir site hayatını da sunuyor.

01 Ağustos 2017
Saraylı Marbella projesi Kocaeli'ne lüks site hayatını getirmeye hazırlanıyor Toplam bin 750 metrekare alan üzerinde inşa edilen Saraylı Marbella projesi, Kaplan İnvest imzası taşıyor. Projede 28 konut yer alırken 2+1 ve 3+1 konut tipli daireler bulunuyor.

Aralık 2018 tarihinde konut teslimlerinin yapılması planlanan Saraylı Marbella projesi 2 bloktan oluşuyor. Geniş ve ferah dairelere yer verilen projede daire büyüklükleri 114 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiyor.

SARAYLI MARBELLA FİYAT LİSTESİ

Kaplan İnvest güvencesi ile Gölcük'te hayata geçirilmeye hazırlanan Saraylı Marbella, uygun fiyatlarıyla göz dolduruyor. Projede daire fiyatları 170 bin TL'den başlayarak 290 bin TL'ye kadar yükseliyor. Uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme fırsatının da sunulduğu projede yüzde 30 peşinat ile konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca banka kredisi kullanım seçeneği de firma tarafından sunulmuş durumda.

Sarayl Marbella Projesi

DOĞAYLA İÇ İÇE LÜKS YAŞAM

Saraylı Marbella, sahip olduğu konumuyla doğa içerisinde huzurlu bir yaşam fırsatını sunuyor. Ayrıca bazı katlarda deniz manzarası da bulunan proje, bu bakımdan oldukça avantajlı konumda yer alıyor. Gölcük merkeze 3 dakika mesafe uzaklıkta yer alan Saraylı Marbella, aynı zamanda Kocaeli merkeze 15 dakika uzaklıkta konumlandırılmış durumda.

Saraylı Marbella projesinde birçok sosyal imkan da yer alıyor. Otopark ve güvenlik hizmetinin bulunduğu proje bunun yanı sıra kamelyalar, yürüyüş alanları, peyzaj ve çocuk oyun alanlarını da içeriyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.