Say Yapı'dan İstanbul'a 2 Yeni Proje

Teslimlerine kısa bir süre kalan Yooİstanbul projesinin Selçuk Yöntem'li reklam filmi yarından itibaren ekranlarda dönmeye başlayacak. Say Yapı bu projesinden sonra İstanbul'da 2 yeni projeye daha start vermeye hazırlanıyor...

10 Ekim 2016
Say Yapı'dan İstanbul'a 2 Yeni Proje Teslimlerine kısa bir süre kalan Yooistanbul projesinin Selçuk Yöntem'li reklam filmi yarından itibaren ekranlarda dönmeye başlayacak. Say Yapı bu projesinden sonra İstanbul'da 2 yeni projeye daha start vermeye hazırlanıyor...

Say Yapı tarafından hayata geçirilen Yoo İstanbul projesi İstanbul Avrupa yakasında Ortaköy sırtlarında yer alıyor. Yaşamın başlamasına kısa bir süre kalan Yoo İstanbul projesinin reklam filmi yarından itibaren dönmeye başlayacak.

Yoo İstanbul projesinin reklam filmi, reklam yüzü ünlü oyuncu Selçuk Yöntem ile birlikte ilk kez bugün basın mensuplarıyla paylaşıldı. Selçuk Yöntem'in de rezidans aldığı Yoo İstanbul projesi Philippe Starck imzası taşıyor.

22 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Yoo İstanbul projesi 11 blok halinde yükseliyor. Toplam 116 adet rezidans daireden meydana gelen Yoo İstanbul projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri ile Icon Penthouse ve Master One Level gibi özel daieler yer alıyor.

METREKARESİ 10 BİN DOLAR
Yoo İstanbyl fiyatları metrekare bazında 10 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 400 milyon dolar yatırım değerine sahip olan Yoo İstanbul projesinin yüzde 30'u satılmış durumda.

NİSAN 2017'DE TESLİM
Teslimlerin Nisan 2017'de yapılması planlanan Yooİstanbul projesinde çocuk oyun alanları, spa, lobi, club house, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, özel yoga odaları, yürüyüş alanlrı ve geniş bahçeler yer alıyor.

Basınla bir araya gelen Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, 2016'dan beri fiyatların 4 ayda 1 arttığını ve projede teslimler yapıldıktan sonra ciddi prim gerçekleşeceğini söyledi.

TESLİME KADAR YÜZDE 30
Projenin yüzde 30'unun satıldığını belirten Yiğit, "Yüzde 30'unu yaşam başlayana kadar, yüzde 30'unu ise teslimler gerçekleştikten sonra satmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Apartman yıkıp apartman yapmanın doğru olmadığını söyleyen Yiğit, "Nişantaşı'nda görüyoruz. Bina yıkılıyor yerine yine aynısı yapılıyor. Otopark yok, fitness yok, bir yaşam alanı yok. Biz yaşam alanı olan projeler yapmayı amaçlıyoruz" dedi.

2 YENİ PROJE
Üst segment projeler yaptıklarını vurgulayan Yiğit, "Üst segmentte olmaya devam edeceğiz. İstanbul'da isim olacak 2 yeni projemiz de yolda. Birini 2017 yılının son çeyreğinde, bir diğerini ise 2018'de çıkarmayı planlıyoruz. 2017 yılındaki projemizi kendi portföyümüzdeki arsada hayata geçireceğiz. Yaklaşık 500 milyon dolar yatırım değerine sahip. Bu projemizde de bir dünya markası bizimle olacak" dedi.

HABER: Maide KARADAĞ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.