Sayfiye Lansman Fiyatları İçin Son Günler

İstanbul Kartal'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

30 Nisan 2014
Sayfiye Lansman Fiyatları İçin Son Günler

Rönesans Konut’un İstanbul’daki ilk projesi “Sayfiye”de lansmana özel fiyat avantajı 5 Mayıs Pazartesi gününe kadar devam ediyor.

 

Rönesans Konut tarafından Adalar'ın karşısında, Aydos Ormanı'nın yanı başında birbiriyle bütünleşik 3 blokta toplam 276 konuttan oluşuşan Sayfiye’de dairelerin ortalama metrekare fiyatları yaklaşık 3.000 TL’den başlıyor

 

Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Sayfiye'nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, bin 500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor,  Projede 1+1 daireler 185 Bin TL'den başlarken, 3+1’lerin fiyatı 595 Bin TL

 

Rönesans Sayfiye projesi TEM-E5 bağlantı yolu üzerinden Sayfiye’ye direkt erişilebilme kolaylığı ile ile rahat bir ulaşım imkanı sunuluyor. Sayfiye bulunduğu konum itibariyle, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta.

 

Yazın açılabilir kapalı havuzun bulunduğu sosyal tesiste, sauna, fitness, yoga, pilates odaları; basketbol, voleybol ve Tenis oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanlar, Sayfiye’yi bölgedeki diğer projelerden ayıran özellikler olarak öne çıkıyor.

 

Galeri

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.