Sea Pearl Ataköy’de 36 Ay Sıfır Faiz Avantajı

18 Mayıs 2015
PAYLAŞ
Sea Pearl Ataköy’de 36 Ay Sıfır Faiz Avantajı

İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy'de dairelere 36 ay sıfır faiz avantajı uygulanıyor.

Sea Pearl Ataköy'de 36 Ay Sıfır Faiz Avantajı

İstanbul Ataköy'de hayata geçirilen Sea Pearl Ataköy'de daireler, 36 ay sıfır faiz avantajı ile satışa sunuluyor. 2 milyar 700 milyon dolarlık yatırımla yükselen proje, denize sıfır mesafede inşa ediliyor.

Sea Pearl Ataköy, alıcılarına Ataköy sahil yolunda denizle iç içe bir yaşam sunuyor. Tüm ünitelerden kesintisiz deniz manzarasının izlenebildiği proje, 200 yıllık sakız ağacı ile birlikte çam ve çitlembik ağaçları ile zenginleştirilmiş bir atmosferde hayat buluyor.

Sea Pearl Ataköy Benzersiz Peyzaj Deneyimi

Barok tarzı ve eski saray bahçelerinden esinlenen özel peyzaj dokusunun yer aldığı Sea Pearl Ataköy, havaalanı, marina, alışveriş merkezleri, denize sıfır lüks restoranlar, dünyaca ünlü markaların butik mağazaları ve 5 yıldızlı otellerin konum olarak oldukça yakınında yükseliyor.

sea-pearl-atakoy-banner

Metrekare Birim Fiyatları 7 Bin 200 Dolar

Kuzu Grup'un Kat Gayrimenkul ile birlikte inşa ettiği Sea Pearl Ataköy'de dairelerin metrekaresi 7 bin 200 dolardan başlıyor. 36 ay sıfır faiz seçeneğinin sunulduğu projede 631 adet 1 oda 1 salon, 1,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 2,5 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 4,5 oda 1 salon daireler yer alıyor.

-

Sea Pearl Ataköy'de 36 Ay Sıfır Faiz Avantajı

-

Denize Sıfır Konumda

Denize sıfır konumda 127 bin 600 metrekare alan üzerinde inşa edilen Sea Pearl Ataköy'de yüzde 5 peşinat verildiğinde kalan miktar 40 ay vade ile ödeniyor. Projede ayrıca yüzde 10 peşinat verildiğinde kalan miktar 36 ayda sıfır faizle ödeniyor.

Teslimler Temmuz 2017'de

Biyolojik göletin yanı sıra streetball sahası, peyzaj alanı, seyir adası, yürüyüş ve koşu yolları, tenis kortu ile yaya yolları gibi sosyal alanların sıralandığı Sea Pearl Ataköy'de teslimlerin 2017 yılının Temmuz ayında yapılması planlanıyor.

Sea Pearl Ataköy İletişim Bilgileri

www.seapearlatakoy.com

444 1974


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

dunyanin-en-yenilikci-10-binasi

dunyanin-en-ucuz-turistik-sehirleri

son-5-yilin-en-uzun-gokdelenleri

dunyanin-en-pahali-23-evi

ultra-luks-20-otel-suiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Sea Pearl Ataköy’de 36 Ay Sıfır Faiz Avantajı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap