Seha Fuzul Alzamil ve Adese Ortaklığı’ndan Hoşdere’ye Proje

İstanbul Başakşehir'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

25 Kasım 2015
Seha Fuzul Alzamil ve Adese Ortaklığı’ndan Hoşdere’ye Proje

Başakşehir Hoşderede'ki 115 bin metrekarelik arsa ihalesini kazanan Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese ortaklığı konut ve iş yerlerinden oluşan büyük bir proje yapmayı planlıyor...

Başakşehir Belediyesi'nin Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde satışa çıkardığı 115 bin metrekarelik arsanın ihalesini Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortak girişimi kazandı.

Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortaklığı arsayı 375 milyon 120 bin TL'ye hasılat paylaşımı yöntemiyle satın aldı. İttifak Holding'in KAP'a yaptığı açıklamaya göre grup şirketlerinden Seha Yapı'nın yüzde 24 ve Adese'nin yüzde 1 payı bulunuyor.

Kazanılan ihale hakkında açıklamada bulunan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, "Yaklaşık 115 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek projenin ihalesini Fuzul Grup ve Suudi Arabistan merkezli Alzamil Gayrimenkul ile birlikte kurduğumuz ortak girişim ile kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Söz konusu arazide ortak girişimimizle birlikte konut ve iş yerlerinden oluşan büyük bir proje hayata geçireceğiz. İhalenin tüm taraflar için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediyesi 8.6 milyon TL'ye arsa satacak

İzmir Selçuk Belediye Başkanlığı, Selçuk ilçesi İsabey Mahallesi’nde konumlanan arsanın satışı için

19 Ekim 2017


Başkent Loft projesi 920 bin TL’ye 4+1 ev sahibi yapıyor

Başkent Loft projesi 920 bin TL’ye 4+1 ev sahibi yapıyor

Hemen teslim avantajı sunan Başkent Loft projesi tamamı 4+1 oluşan konutlarını 920 bin TL’den başlay

19 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.