Seha Fuzul Alzamil ve Adese Ortaklığı’ndan Hoşdere’ye Proje

25 Kasım 2015
PAYLAŞ
Seha Fuzul Alzamil ve Adese Ortaklığı’ndan Hoşdere’ye Proje

Başakşehir Hoşderede'ki 115 bin metrekarelik arsa ihalesini kazanan Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese ortaklığı konut ve iş yerlerinden oluşan büyük bir proje yapmayı planlıyor...

Başakşehir Belediyesi'nin Başakşehir Hoşdere Mahallesi'nde satışa çıkardığı 115 bin metrekarelik arsanın ihalesini Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortak girişimi kazandı.

Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortaklığı arsayı 375 milyon 120 bin TL'ye hasılat paylaşımı yöntemiyle satın aldı. İttifak Holding'in KAP'a yaptığı açıklamaya göre grup şirketlerinden Seha Yapı'nın yüzde 24 ve Adese'nin yüzde 1 payı bulunuyor.

Kazanılan ihale hakkında açıklamada bulunan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, "Yaklaşık 115 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek projenin ihalesini Fuzul Grup ve Suudi Arabistan merkezli Alzamil Gayrimenkul ile birlikte kurduğumuz ortak girişim ile kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Söz konusu arazide ortak girişimimizle birlikte konut ve iş yerlerinden oluşan büyük bir proje hayata geçireceğiz. İhalenin tüm taraflar için hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


"Seha Fuzul Alzamil ve Adese Ortaklığı’ndan Hoşdere’ye Proje" haberine ait yorum yok

Yorum Yap