Seha Kanyon Park fiyatları 270 bin TL'den başlıyor

Konya'nın Selçuklu ilçesinde yükselen Seha Kanyon Park projesinde 270 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar sürüyor.

28 Temmuz 2017
Seha Kanyon Park fiyatları 270 bin TL'den başlıyor Toplam 9 bin 274 metrekare alan üzerinde Seha Yapı imzasıyla yükselen Kanyon Park projesinde 98 konut ve 7 ticari ünite yer alıyor. 3+1,  4+1,  4+2,  5+2 ve 6+2 konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 112 metrekare ile 285 metrekare arasında değişiyor.

Konya'nın en lüks yerlerinden biri olan Yazır Mahallesi'nde yükselen Kanyon Park projesi, şehir merkezinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü projenin bitiş tarihi olarak Aralık 2019 tarihi hedefleniyor.

UYGUN FİYATLARA KOLAY ÖDEME SEÇENEKLERİ

Seha Yapı tecrübesiyle huzur dolu bir hayat sürme fırsatını sunan Kanyon Park projesinde aynı zamanda 7 adet ticari ünite de bulunuyor. Konya'da devam konut çalışmaları içerisinde gayrimenkul yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başaran proje, uygun fiyat politikasının yanı sıra kolay ödeme seçeneklerini de sunuyor.

Kanyon Park projesinde daire satış fiyatları 270 bin TL'den başlarken projede, yüzde 25 peşinatla 36 ay taksit ve yüzde 40 peşinatla 48 ay taksit ödeme seçenekleri sunuluyor.

KONYA'DA AYRICALIKLI YAŞAMIN YENİ MERKEZİ

Konya'da lüks ve huzurlu bir site yaşamı sunmayı amaçlayan Kanyon Park projesi, avantajlı konumu ve projede barındırdığı sosyal donatılar ile göz dolduruyor. Konya Havalimanı'na oldukça yakın bir konumda bulunan Kanyon Park, Japon Kyoto Parkı ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'na yürüme mesafesinde konumlandırıldı.

Şehir merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı kurmaya uygun sosyal olanaklar barındıran Kanyon Park projesi, her daireye ait depo ve otopark imkanını barındırıyor. Güvenlik hizmetinin de yer aldığı projede; sauna, fitness merkezi, cafe ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar da sunuyor.

Aralık 2019'da teslimlerinin yapılması planlanan Kanyon Park projesinde satışlar devam ediyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.