Seha Yapı yeni bir konut projesine imza atacak

Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın açtığı arsa ihalesini kazanan Seha Yapı, burada karma konseptli bir konut projesi gerçekleştireceklerini duyurdu.

12 Ekim 2017
Seha Yapı yeni bir konut projesine imza atacak İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın Konya’daki toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL teklif verdi. İhalenin kazananı olan Seha Yapı, bu arsalarda içinde ticari alanları, sosyal tesisi ve sağlıklı yaşam merkezinin de olacağı karma konseptli bir konut projesini hayata geçirmeyi hedefliyor.

Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı tarafından Yazır Mah. 43072 Ada 1-2-3 parselde bulunan toplam 42 bin 558 metrekare alana sahip 3 adet arsanın ihalesinin 38.419.760 TL bedel teklif ederek kazanan tarafı oldu. Seha Yapı, Konya’nın gelişen ve değerlenen bölgesi olan Yazır Mahallesi’nde konumlanan arasa, hastanelere ve eğitim kurumlarına oldukça yakın olan arsalar, ayrıca ulaşım problemi olmayan bir lokasyonda hem tramvaya hem de ana arterlere yürüme mesafesindeki lokasyonuyla da ön plana çıkıyor.

“PROJENİN SATIŞLARINA 2018’DE BAŞLANACAK”

İmzaları da atılan ihalenin ardından görüş bildiren Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu, karma konut projesi geliştirmek için mimari ekiplerinin hemen çalışmaya başladığını ve projede farklı konut tiplerine yer vermeyi amaçladıklarını aktardı. Uslu, toplam büyüklüğü 42 bin 558 metrekare olan arsa üzerindeki projenin satışlarına ise 2018 yılında başlamayı hedeflediklerini belirtti.

“ANADOLU’DA İNOVATİF PROJELER GELİŞTİRECEĞİZ”

Konya’da inşa ettikleri projeler hakkında da konuşan İskender Uslu: “Seha Yapı olarak, bugüne kadar yaklaşık 15 bin adet konutu sahiplerine teslim ederek Anadolu’nun en büyük yapı şirketleri arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bundan sonra da hızımızı kesmeden, ülkemize ve şehrimize değer kazandıracak markalı konut projeleri üretmeye, kendimizi farklılaştırarak daha çok bina yerine, daha çok yaşam alanı vaat eden inovatif projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Bu vizyon çerçevesinde; Konya’nın su temalı en büyük karma konut projesi olan Zermeram’da 2. etap satışlara başladık. 1. ve 2. etabın inşaatı hızlı bir şekilde yükselirken 1. etabımızı vaat ettiğimiz gibi 2019 yılında sahiplerine teslim edeceğiz. Konya’nın kentleşme konusunda en başarılı lokasyonu olan Yazır’da, Kanyon Park projemiz geçtiğimiz Haziran ayında satışa çıktı. Bölgedeki diğer projelere göre yaşam seçeneği zengin olan Kanyon Park’ın satışlarımız oldukça iyi gidiyor, Kanyon Park’ı da 2019 yılında sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

İstanbul’da inşaatı yükselen Başakşehir’in en büyük konut projesi 3. İstanbul hakkında görüş aktaran Uslu, “1. ve 2. etap satışları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3. İstanbul Grand Rezidans satışlarına da başladık. Hedefimiz bu yıl sonunda projenin 3. etabını da satışa çıkarmak…” dedi.

“MUTLULUĞUN ANAHTARINI DAĞITMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Düzenli büyümesini sürdüren Seha Yapı’nın geliştirdiği projelerle ‘Mutluluğun Anahtarını’ dağıtmaya devam edeceklerinin altını çizen Uslu, “Yenilenen yönetimimiz ve farklılaşan stratejik adımlarımızla, takım arkadaşlarımızın da engin desteğini arkamıza alarak yeni projeler ve başarılar için hızımızı kesmeden ilerleyeceğiz ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yüksek kalite ile müşteri memnuniyeti için çalışacağız” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


"Dönem, sat-pişman ol dönemi"

"Dönem, sat-pişman ol dönemi"

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, arsa fiyatları ve devam eden kampanya hakkında konuştu.

02 Haziran 2018


Babacan Holding projelerine yatırımcılardan yoğun ilgi

Babacan Holding projelerine yatırımcılardan yoğun ilgi

Konutta kampanya dönemi sürerken Babacan Holding'in projelerinde de indirimli satışlar devam ediyor.

01 Haziran 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum