Şehri Sultan Evleri fiyatları 199 bin TL'den başlıyor

Kayseri'de hayata geçirilen Şehri Sultan Evleri projesi 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla hemen teslim daireler sunuyor.

06 Ağustos 2017
Şehri Sultan Evleri fiyatları 199 bin TL'den başlıyor Toplam 352 konuttan oluşan Şehri Sultan Evleri, Şehzade İnşaat imzası ile Kayseri Altınoluk bölgesinde hayata geçirildi. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipi seçeneklerinin yer aldığı projede daire büyüklükleri ise 115 metrekare ile 200 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

ŞEHRİ SULTAN EVLERİ FİYAT LİSTESİ

Şehri Sultan Evleri, Kayseri'de lüks ve modern bir şehir hayatı yaşama fırsatı sunuyor. Projede 2+1 daireler 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 3+1 daireler 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede 4+1 daireler ise 418 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Şehzade İnşaat projede peşin ödemelerde yüzde 10'luk bir indirim de yapıyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen Şehri Sultan Evleri projesinde firma tarafından kişiye özel ödeme seçenekleri de oluşturuluyor.

SOSYAL DONATILAR İLE KONFORLU HAYAT

Konut teslimlerinin hemen yapıldığı Şehri Sultan Evleri projesi, bünyesinde birbirinden farklı amaca hizmet edecek sosyal donatılar barındırıyor. Yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, peyzaj alanı, yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanların yanı sıra güvenlik ve otopark olanağı da projede bulunuyor. Ayrıca basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra tenis kortu da projede yer alan sosyal donatılar arasında dikkat çekiyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.