Şehrizar Konakları’nda Son Daireler El Yakıyor

20 Haziran 2014
PAYLAŞ
Şehrizar Konakları’nda Son Daireler El Yakıyor

GAP İnşaat ve Emlak GYO işbirliğiyle Üsküdar'da hayata geçirilen Şehrizar Konakları'nın yüzde 75'i satıldı. Projenin kalan son daireleri ise el yakıyor.

GAP İnşaat ve Emlak GYO ortaklığında Üsküdar Altunizade'de 49500 metrekarelik alana inşa edilen Şehrizar Konakları, 208 adet konuttan oluşuyor. Projede 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 1 salon, 7 oda 1 salon, 8 oda 1 salon ve 9 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.

Konutların 147 metrekare ile 464 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje 38 bloktan meydana geliyor. Lüks konut anlayışıyla inşa edilen Şehrizar Konakları projesinde daireler deniz manzarasına sahip. Projede Ağustos 2014 itibariyle yaşam başlayacak.

Şehrizar Konakları, Boğaziçi'ne inen yamacın üzerindeki geniş iç bahçeye bakan özel bir dünya içinde özenle saklanıyor. Boğaz çevresindeki organik yerleşmelerin arasındaki yollarla aynı Şehrizar Konakları, mahallelerdeki kültürü ve huzuru da bir arada sunuyor.

5 BİN LİRA KİRA GETİRİSİ

Banka kredisine uygun olan Şehrizar Konakları'nda firma bünyesinde uygun ödeme koşulları da sunuluyor. Satış süreci devam eden Şehrizar Konakları'nda teslimler ise hemen gerçekleşiyor. Şehrizar Konakları projesinde kiraların 4 bin lira-5 bin lira olması bekleniyor.

Şehrizar Konakları Daire Fiyatları:

3+1 : 2.500.000 TL den başlayan fiyatlarla,
6+1 : 3.750.000 TL den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Sosyal Alanlar ve Proje Özellikleri

Altunizade Şehrizar Konakları'nın sosyal alanları arasında; fitness center, sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, dinlenme alanları, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark ve güvenlik hizmetleri bulunuyor.

Şehrizar Konakları Projesi Fotoğrafları:

Şehrizar Konakları İletişim Bilgileri:
Adres: Burhaniye Mah. Tunuslu Mahmutpaşa Cad. No:2 Üsküdar/İstanbul
Telefon: 0216 557 90 10
Web: http://www.sehrizar.com/
E-mail: info@sehrizar.com/

Şehrizar Konakları’nda daire sahiplerine Ressam İsmail Acar’ın özel olarak hazırladığı koleksiyondan bir eser hediye edilecek.


"Şehrizar Konakları’nda Son Daireler El Yakıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap