Self İstanbul Gurbetçilere Özel Kampanya Yaptı

Karden İnşaat, 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla yeni projesi Self İstanbul ile gurbetçilere özel bir kampanya başlattı. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolunda konumlanan proje, avantajlı bir yatırım olanağı sunuyor.

12 Temmuz 2017
Self İstanbul Gurbetçilere Özel Kampanya Yaptı Karden İnşaat, 62 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla yeni projesi Self İstanbul ile gurbetçilere özel bir kampanya başlattı. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolunda konumlanan proje, avantajlı bir yatırım olanağı sunuyor.

Gayrimenkul sektöründe önemli projeleri hayata geçiren Karden İnşaat, yeni projesiyle bölgenin en yeşil ve en prestijli projesi olacak Self İstanbul'da gurbetçilere büyük fırsatlar sunuyor. Projelerinde uygun ödeme koşulları ile kârlı bir yatırım sahibi olmak isteyen gurbetçilere 0 faiz avantajının yanı sıra 870 Euro taksitle ev sahibi olma imkânı sağlıyor.

Estetik mimari, lüks ve konforu bir araya getiren daireleriyle her zevke hitap eden projede daire fiyatları ise 62 bin Euro'dan başlıyor. Yurtdışında yaşayan vatandaşların yüzünü güldürecek avantajlı kampanya için son gün 31 Temmuz, projenin teslim tarihi ise Eylül 2019 olarak belirlendi.

“Hem Yatırım Hem de Oturum İçin Avantajlı”

Karden inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz,  özellikle yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlardan yoğun talep aldıklarını söyledi.  Sosyal donatılarla daire projelerini geliştirdiklerini belirten Paşa Karadeniz; "Hükümetin gurbetçilere tanıdığı KDV avantajının ardından projelerimize olan taleplerde büyük artış oldu. Bu bölge hem yatırım hem de oturum için oldukça avantajlı bir noktada yer alıyor. Daire planlarından sosyal donatılara kadar her detayın büyük titizlikle geliştirildiği Self İstanbul projemizi kampanya kapsamında 62 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için ülkelerinde yatırım yapmak için kolaylık sağlayan bu kampanya ile gurbetçilerimize karlı bir yatırım imkânı sağlıyoruz" dedi.

Yeşil alan ve site konforu bu projede

Bölgenin en değerli noktasında, 26 bin metrekare alan üzerinde 203 milyon TL'lik yatırımla yükselen Self İstanbul, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarını bir arada sunuyor. Yeşil dokulu konsepti baz alan proje alanının yüzde 85’i peyzaj alanlarına ayrılırken, estetik mimari, konforlu daireler, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanlar, zengin spor ve sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı oluşturuyor.

Maksimum Alan ve Çarşı Konsepti

Projede planlanan çarşı konsepti, bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek 60 adet dükkân ile yatırımcılara iş ve yaşam alanını bir arada sunuyor. Maksimum kullanılabilir alan tasarımı ile dairelerde konforlu bir yaşam anlayışına odaklanılan Self İstanbul’da; yatırımcıya balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı seçenekler yer alıyor.

Çocuklar İçin Okul ve Eğlence Alanları

Sosyal donatılarla ayrıcalıklarını ortaya koyan Self İstanbul, projeye ilgi duyan yatırımcıların katılımıyla satış ofisini açtı. Özellikle çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan projede, 27 derslikli özel bir okulun yanı sıra çocukların güvenli bir şekilde özgürce vakit geçirebilecekleri açık ve kapalı alanlar da yer alıyor.

Zengin peyzaj alanları sunan Self İstanbul projesinin diğer sosyal donatıları arasında ise; yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bitkisel peyzaj, sosyal tesis ve açık havuz, 7/24 özel güvenlik, her daireye özel depo alanı ile kapalı otopark da bulunuyor.

Merkezi Lokasyonda Yatırım Fırsatı

Self İstanbul, toplu taşıma imkânlarının yer aldığı İstanbul'un en işlek ulaşım aksı E-5 Otoyoluna ve AVM'lere yakınlığı sayesinde ulaşım açısından avantajlı konumu ile dikkat çekiyor. Ayrıca proje bitiminde devreye girecek olan 2 Metro hattına yakın bir noktada bulunan proje; Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli lokasyonuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Kuleli Evleri akıllı ev sistemleriyle donatılacak!

Yıldırım Yapı Grubu’nun akıllı ev sistemleriyle donatacağı Kuleli Evleri, sahiplerine rahat ve konfo

16 Haziran 2018


Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

Bağcılar Güneşli’de yapılan 4 konut projesi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bağcılar’a bağlı Güneşli Mahallesi’nde yapılan bir b

16 Haziran 2018


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum