Self İstanbul’dan ön talep fırsatı

Ulaşım noktalarının arasında avantajlı bir konumda yükselen Self İstanbul, ön talep döneminin cazip fırsatlarıyla satışa devam ediyor.

27 Temmuz 2017
Self İstanbul’dan ön talep fırsatı Karden inşaat imzasını taşıyan Self İstanbul İstanbul’un değerlenen bölgesi Beylikdüzü-Bahçeşehir bağlantı noktasında yükseliyor. Geniş bir alan yayılan proje 1+1, 2++1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 609 adet konut ve 58 adet de işyerinden meydana geliyor. Ön talep dönemi fırsatı ile satışa süren konutların fiyatları ise 1+1 daireler için 279 bin TL, 2+1 daireler için ise 385 bin TL’den başlıyor.

Ödüllü Mimari Tasarım ekibi tarafından tasarlanan Self İstanbul, radye temel ve temel altı kazık sistemi ile son deprem yönetmeliğine uygun şekilde projelendirilerek yatırımcılarına güvenli bir yaşam alanının anahtarını sunuyor. Yaklaşık yüzde 85’lik bölümü peyzaj alanına ayrılmış olan proje ile şehir hayatından uzaklaşıp yeşilin içinde rahat bir nefes alabilirsiniz.

‘ÇOCUK DOSTU PROJE’

Hem oturum hem de yatırım amacına uygun olan proje, metrobüs, havalimanı, metro gibi ulaşım noktalarına yakınlığıyla da tercih ediliyor. Huzurlu bir aile yaşamı konsepti baz alınarak hazırlanan Self İstanbul’da her daireye özel depo alanları da ayrılmış durumda. Ayrıca çocuklu aileler için açık ve kapalı mekânlarda özenle projelendirilen aktivite alanlarıyla çocuk dostu bir yaşam alanı imajı çiziyor. Modern bitkisel peyzaj ve çevre düzenlemesiyle oluşturulan Self İstanbul yürüyüş yolları, dinlenme alanları, sosyal tesisi, açık havuzu ile yatırımcılara sosyalleşebilecekleri alanları evlerinin yakınında sunuyor. Projenin kapalı otoparkı ve 7/24 güvenlik sistemi de bulunuyor.


 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

İnşaat sektörü KDV indirimi sürecinin uzatılmasını istedi

Eylül ayında sona erecek KDV indiriminin sürmesi için sektör temsilcileri ortak görüş bildirdi. Mar

18 Ağustos 2017


Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Emlak Vergisi Kanunu Genel Tebliği düzenlemesi yürürlüğe girdi

Bakanlar Kurulu Kararı ile Emlak Vergisine Matrah Olacak Vergi Değerlerinin Takdirine İlişkin Tüzük

18 Ağustos 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat