Self İstanbul’dan ön talep fırsatı

Ulaşım noktalarının arasında avantajlı bir konumda yükselen Self İstanbul, ön talep döneminin cazip fırsatlarıyla satışa devam ediyor.

27 Temmuz 2017
Self İstanbul’dan ön talep fırsatı Karden inşaat imzasını taşıyan Self İstanbul İstanbul’un değerlenen bölgesi Beylikdüzü-Bahçeşehir bağlantı noktasında yükseliyor. Geniş bir alan yayılan proje 1+1, 2++1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 609 adet konut ve 58 adet de işyerinden meydana geliyor. Ön talep dönemi fırsatı ile satışa süren konutların fiyatları ise 1+1 daireler için 279 bin TL, 2+1 daireler için ise 385 bin TL’den başlıyor.

Ödüllü Mimari Tasarım ekibi tarafından tasarlanan Self İstanbul, radye temel ve temel altı kazık sistemi ile son deprem yönetmeliğine uygun şekilde projelendirilerek yatırımcılarına güvenli bir yaşam alanının anahtarını sunuyor. Yaklaşık yüzde 85’lik bölümü peyzaj alanına ayrılmış olan proje ile şehir hayatından uzaklaşıp yeşilin içinde rahat bir nefes alabilirsiniz.

‘ÇOCUK DOSTU PROJE’

Hem oturum hem de yatırım amacına uygun olan proje, metrobüs, havalimanı, metro gibi ulaşım noktalarına yakınlığıyla da tercih ediliyor. Huzurlu bir aile yaşamı konsepti baz alınarak hazırlanan Self İstanbul’da her daireye özel depo alanları da ayrılmış durumda. Ayrıca çocuklu aileler için açık ve kapalı mekânlarda özenle projelendirilen aktivite alanlarıyla çocuk dostu bir yaşam alanı imajı çiziyor. Modern bitkisel peyzaj ve çevre düzenlemesiyle oluşturulan Self İstanbul yürüyüş yolları, dinlenme alanları, sosyal tesisi, açık havuzu ile yatırımcılara sosyalleşebilecekleri alanları evlerinin yakınında sunuyor. Projenin kapalı otoparkı ve 7/24 güvenlik sistemi de bulunuyor.


 


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediyesi’nden satılık 2 arsa

Çatalca Belediye Başkanlığı, mülkiyetleri arasında bulunan 2 arsasını 5 Aralık’ta satışa sunuyor.

24 Kasım 2017


Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Butiq Yaşam Kartal’da yüzde 30 peşin 36 ay vade fırsatı

Hemen avantajı bulunan Butiq Yaşam Kartal projesi yüzde 30 peşin kalanı şirket bünyesinde 36 ay vade

24 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.